Reklamlar

16K ELEKTRONİK GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 09.12.2015

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiETİLER MAHALLESİ SEHERYILDIZI SOKAK NO:12-14
Posta Kodu:34337
Semt AdıETİLER
İlçesiBEŞİKTAŞ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


16K ELEKTRONİK GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ, 09.12.2015 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Radyo, Televizyon, Video Ve Dvd Cihazlarının Toptan Ticareti (Antenler İle Arabalar İçin Radyo Ve Tv Ekipmanları Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.43.09) RADYO, TELEVİZYON, ARAÇ RADYOSU, VİDEO, DVD CİHAZLARI TOPTAN TİCARETİ

1-Profesyonel elektronik görüntü sistemleri, monitör, projektör cihazları, led ekranlar, otamasyon, radyo ve kapalı devre televizyon ekipman alımı ithali ihracı satış ve pazarlamasını yapmak 2-Şirket konusu ile ilgili ses müzik ve anons ışık sistemleri satış ithalat ihracat ve pazarlamasını yapmak 3-Konusu için gerekli mekanik elektrik elektriksiz ev bin fabrika sosyal tesis ve ticarethanelerde müstakil ve müştereken kullanılabilen tüm malzeme ve dayanıklı tüketim malları ile cihaz malzeme aksesuar ve yedeklerinin satış ve pazarlamasını ithalat ve ihracatını yapmak
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BEŞİKTAŞ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ETİLER SEMTİ FİRMA REHBERİ

ETİLER MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan 16K ELEKTRONİK GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar