Reklamlar

8K DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ZEYTİNBURNU / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 20.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZEFENDİ MAHALLESİ MERKEZEFENDİ TEKKE SOKAK NO:6 A
Posta Kodu:34015
Semt AdıSEYİTNİZAM
İlçesiZEYTİNBURNU
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


8K DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 20.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Beyaz Eşya Ve Elektrikli Küçük Ev Aleti Perakende Ticareti (Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Su Isıtıcı, Vantilatör, Davlumbaz, Tost Makinesi, Mutfak Robotu, Vb.) (Radyo, Televizyon Ve Fotoğrafçılık Ürünleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(47.54.01) BEYAZ EŞYA, ELEKTRİKLİ KÜÇÜK EV ALETLERİ PERAKENDE TİCARETİ

DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI a. Her türlü dayanıklı tüketim malları, elektrik ve elektronik ev aletleri; buzdolabı, bulaşık makineleri, triko ve nakış makineleri, teyp, radyo, televizyon, müzik seti, mutfak robotları, saç kurutma makinesi, alım satım imalatı, ithalatı, ihracatı, tamiri, bakımı, bunlarla ilgili yedek parça, aksamlarının ithalatı, ihracatı, toptan ve perakende alım satımı. Bu cihazların teknik servis bayiliklerini almak ve işletmek. b. Şirket her türlü mutfak eşyası, zücaciye abajur ve süs eşyası alım satım, imalatı, ithalatı, ihracatı toptan ve perakende alım- satımını yapmak. c. Mobilya ve dekorasyon malzemeleri, ahşap ve metalden büro ve ev mobilyaları, her türlü mutfak dolapları ve mutfak dekorasyon işleri, yatak odaları, oturma odaları, yemek odası, genç odası, koltuk masa ve sandalye ve her türlü mobilya imalatı, alımı, satımı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak. d. Her türlü tesislerin mobilya dekorasyon işlerini yapmak, taahhütlerde bulunmak. e. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü ahşap merdiven, ahşap merdiven korkuluğu, ahşaptan ev ve işyeri ürünleri, ahşap üzerine her türlü mamulün imalatını, pazarlamasını, dahili ticaretini yapmak. f. Şirket her türlü mobilya cila malzemeleri alım satım yapar, her türlü mobilya cilalama işlerini yapar, mobilya cilası ithalatını yapar. g. Yurt içinde ve yurt dışında fuar, sevgi, gösteri ve benzeri tanıtım ve teşhir mahallerinin stantlarım, yapmak. Yine bu mahallerin tadilat ve dekorasyon işlerini yapmak. h. Mobilya imalatı için gerekli olan her türlü orman ürünleri ve mamullerinin alımını, satımını, ithalatı, ihracatım yapmak. ı. Satış yeri, atölyeler, depolar kurar çalıştırır, kiraya verir, satın alır ve satar. j. Şirket amaç ve konusu içinde ihtara beratı, ruhsatname, imtiyaz, teknik bilgi her türlü fikri ve sınai haklar, ticaret unvanlarını alır, satar, kiraya verir, bayilik mümesillik, acentelik taahhüt komisyon, ithalat mutemetliği, kefalet, alım, satım, ve diğer sözleşmeleri yapar. k. Şirket amaç ve konusu ile ilgili yerli ve yabancı yurt dışında oturan gerçek ve tüzel ile şirketler kurar iş anlaşmaları yapar, kurulmuş şirketlere iştirak eder. İşletme teşebbüs şirket ve firmaları kısmen veya tamamen devir alır veya devir eder. l. Şirket amaç ve konusunun tahakkuku için her türlü taşınır ye taşınmaz malları satın alır, satar kiraya verir, kiralar, rehin ve ipotek eder. Yine her türlü iş makineleri
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ZEYTİNBURNU İLÇESİ FİRMA REHBERİ

SEYİTNİZAM SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERKEZEFENDİ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan 8K DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar