Reklamlar

ACAR OTOMOTİV VE OTOMOTİV ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BEYKOZ / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 22.04.2005

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiACARLAR MAHALLESİ ACARKENT SİTESİ ACARLAR İŞ MERKEZİ NO:22
Posta Kodu:34800
SemtiPAŞABAHÇE
İlçesiBEYKOZ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 322 80 50
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


ACAR OTOMOTİV VE OTOMOTİV ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 22.04.2005 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Motorlu Taşıt Satış Ve Servisi Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Otomobillerin Ve Hafif Motorlu Kara Taşıtlarının Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Perakende Ticareti (Ambulans Ve Minibüs Benzeri Motorlu Yolcu Taşıtları Dâhil (3,5 Tondan Daha Az)) (Galericiler Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(53) MOTORLU TAŞIT SATIŞ VE SERVİSİ
Nace Kodu (Sektörü):(45.11.11)
OTOMOBİLLERİN VE HAFİF MOTORLU KARA TAŞITLARININ BELİRLİ BİR MALA TAHSİS EDİLMİŞ MAĞAZALARDA PERAKENDE TİCARETİ (AMBULANS VE MİNİBÜS BENZERİ MOTORLU YOLCU TAŞITLARI DÂHİL (3,5 TONDAN DAHA AZ)) (GALERİCİLER DÂHİL)
Her cins ve marka otomobil jip münibüs otobüs kamyon, kamyonet tır cekici ve kasalarının alım satımı.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BEYKOZ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

PAŞABAHÇE SEMTİ FİRMA REHBERİ

ACARLAR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ACAR OTOMOTİV VE OTOMOTİV ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar