Reklamlar

ADC DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ARNAVUTKÖY / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 10.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiYEŞİLBAYIR MAHALLESİ YAPI CADDESİ NO:26 D
Posta Kodu:34555
Semt AdıHADIMKÖY
İlçesiARNAVUTKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ADC DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 10.05.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Ev Tipi Buzdolabı, Dondurucu, Çamaşır Makinesi, Çamaşır Kurutma Makinesi, Bulaşık Makinesi, Vantilatör, Aspiratör, Fan, Aspiratörlü Davlumbaz, Fırın, Ocak, Mikrodalga Fırın, Elektrikli Pişirme Sacı Vb. İmalatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(27.51.08) BUZDOLABI, ÇAMAŞIR, BULAŞIK MAKİNESİ, VANTİLATÖR, ASPİRATÖR, FIRIN, MİKRODALGA FIRIN İMALATI

DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI 1- Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli, gazlı fırınlar, mikrodalga fırınlar, şofben, gaz ve katı yakıt sobaları, elektrikli halojen sobalar, elektrikli radyatör, klima cihazları, vantilatörler, elektrikli süpürgeler, halı yıkayıcıları, su arıtma cihazları ve filtreleri, termoslar, hava temizleyicileri, portatif ve sair soğutucular, saç kurutucuları (fön), çelik tencere ve düdüklü tencere, çatal, bıçak, kaşık takımı ve çaydanlık ve diğer her türlü makine, cihaz ve aletlerin imalatını alım satımını ihracatını ve ithalatını yapmak. 2- Mutfak robotları, mixerler, su ısıtıcıları, meyve sıkacakları, ütüler, tost makineleri, ekmek kızartıcıları, plastik, ahşap, metal ve porselenden ısıya dayanıklı ve dayanıksız camdan ve seramikten mamül bilimum mutfak eşyaları ve diğer her türlü mutfak ve ev aletlerinin ve gereçlerinin iamalatını, alım satımını, ihracatını ve ithalatını yapmak. 3- Her türlü görüntülü ve görüntüsüz haberleşme ve güvenlik sistemleri, sesli ve ışıklı alarm cihazları, görüntülü ve görüntüsüz telefonlar, cep telefonları, radyo, teyp, TV, müzik seti, video, audio, teyp, dvd ve video bantlarının imalatını, alım satımını, ihracatını ve ithalatını yapmak. 4- Daktilolar, hesap makineleri, fotokopi makineleri, faks makineleri, bilgisayar, bilgisayar sistemleri ve diğer her türlü büro makineleri ile bunlara ait her türlü kırtasiye malzemeleri ve yedek parçalarının imalatını, alım satımını, ihracatını ve ithalatını yapmak. 5- Her türlü mobilya, hazır mutfak, banyo ürünleri ve aksesuarları, aydınlatma araç ve gereçleri aksesuarlarının imalatını, alım satımını, ihracatını ve ithalatını yapmak. 6- Her türlü bisiklet, motosiklet ve yedek parçalarının imalatını alım satımını ihracatını ithalatını yapmak. 7- Şirket yurt içinde ve yurt dışında her türlü ısıtma, soğutma, havalandırma sistem ve cihazlarının elektrikli ve elektronik aletlerin imalatını alım ve satımını, tamir ve bakımını, tesisat proje taahhüt işlerini, ithalat ve ihracatını yapar. Servis hizmetleri verir. ENDÜSTRİYEL MAKİNA 1- Yurt içinde ve yurt dışında her türlü endüstriyel çamaşırhane makineleri ve çamaşır makineleri ürünleri, yedek parçaları, aksesuarları, çamaşırhane makinelerinde ve çamaşır makinelerinde kullanılan her türlü ürünün imalatı, alımı, satımı, ithalatı, ihracatı, pazarlamasını ve ticaretini yapmak. 2- Her türlü endüstriyel çamaşırhane makineleri ve çamaşır
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ARNAVUTKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

HADIMKÖY SEMTİ FİRMA REHBERİ

YEŞİLBAYIR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

YAPI CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ADC DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar