Reklamlar

AĞA LOJİSTİK DEPOLAMA İNŞAAT DIŞ TİCARET SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KADIKÖY / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 21.10.2011

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiZÜHTÜPAŞA MAHALLESİ RIFATBEY SOKAK NO:18
Posta Kodu:34724
Semt AdıFENERYOLU
İlçesiKADIKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


AĞA LOJİSTİK DEPOLAMA İNŞAAT DIŞ TİCARET SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 21.10.2011 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kargo, Posta Ve Depolama Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Diğer Depolama Ve Antrepoculuk Faaliyetleri (Frigorifik Depolar İle Hububat, Kimyasallar, Dökme Sıvı Ve Gaz Depolama Faaliyetleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(75) KARGO, POSTA VE DEPOLAMA

Nace Kodu
(Sektörü):
(52.10.90) DEPOLAMA, ANTREPOCULUK FAALİYETLERİ

Sanayi ve ticaret malları, evrak, mobilya gibi ev ve ofis malzemeleri ile kişisel eşya dahil olmak üzerer kutu, dosya yada konteynır içinde taşınabilecek ve saklanabilecek her türlü eşya ve malzemeyi depolama işleri yapabilmek için gerekli olan sistemi kurar, bunun için gayrimenkul alınması ve kiralalnması ve taşıması ile eşya taşınması için araç tahsisi ve diğer alt yapıları oluşturur. Şirket ortaklarına veya başkalarına ait gayrimenkul mallar üzerinde şirket lehine rehin ve ipotek tesis ve tescil tadil ve terkin ettirebilir veya bunlar üzerinde sair hakları iktisap edebilir bunları fesih ve terkin ettirebilir
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KADIKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

FENERYOLU SEMTİ FİRMA REHBERİ

ZÜHTÜPAŞA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan AĞA LOJİSTİK DEPOLAMA İNŞAAT DIŞ TİCARET SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar