Reklamlar

AIR CARGO GLOBAL TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ FATİH / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 22.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiNİŞANCA MAHALLESİ NİŞANCA YOKUŞU SOKAK NO:27/1
Posta Kodu:34130
Semt AdıKUMKAPI
İlçesiFATİH
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


AIR CARGO GLOBAL TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 22.05.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kargo, Posta Ve Depolama Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Paket Ve Koli Gibi Kargoların Toplanması, Sınıflandırılması, Taşınması Ve Dağıtımı Faaliyetleri (Dökme Yükler Ve Evrensel Hizmet Yükümlülüğü Altında Postacılık Faaliyetleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(75) KARGO, POSTA VE DEPOLAMA

Nace Kodu
(Sektörü):
(53.20.10) PAKET, KOLİ, KARGO TOPLAMA, TAŞIMA, DAĞITIM

1-Yurt içinde ve dışında her nevi kara, hava ve deniz nakil vasıtaları ile yük ve eşya taşımacılığı, nakliye komisyonculuğu yapmak, paket, zarf ve kargo taşımacılığı yapmak, araçlı araçsız kurye hizmetleri vermek ve bu faaliyetler ile ilgili her türlü nakil vasıtaları almak, satmak, kiralamak ve kiraya vermek. Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek, bu işlemler için seyahat acenteleri kurmak ve işletmek. 2-Yerli ve yabancı her türlü kurum ve kuruluşun bilişim ve yönetim bilgi sistemlerinin oluşturulması, yürütülmesi, denetimi, eğitimi ve geliştirilmesi konusunda danışmanlık ve yönetim hizmetlerini vermek. 3-Her türlü gıda maddelerini üretmek, almak, satmak, dağıtımını yapmak, ithali ve ihracatını yapmak gıda maddelerini paketlemek için tesisler kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek. 4-Her türlü tekstil, ev tekstil ürünleri ve aksesuarlarının alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak. Konu ile ilgili fabrikalar kurmak, imalathaneler, depolar veya satış yerleri açmak, mağaza, dükkan gibi dağıtım teşkilatı kurmak ve işletmek. 5-Her marka bilgisayar ve bilgisayar donanımının ithalatı, ihracatı ve dahili ticaretini yapmak, tüm bilişim sistemleri, endüstriyel büro otomasyon, tüm yazılım ve donanım faaliyetleri servis büro hizmetleri vermek. İnternet üzerinden her türlü bilgi, ses ve görüntü hizmeti vermek, web sitesi hazırlamak, hazırlatmak ve internet servis sağlayıcılığı yapmak, Her türlü bilgisayar sistemleri, yazılım ve donanım destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlamak. 6-Her nevi tarım ve iş makinelerinin imalatı, ithalatı, ihracatı, yeraltı ve yer üstü maden, değerli maden ve tabii kaynakların mevcut kanunlara uygun olarak çıkartılması, işletilmesi, satın alınması ve kiraya verilmesi; maden arama ruhsatnamesi almak, maden aramak, işletme hakkı talep etmek, işletme ruhsatnamesi ve işletme imtiyazı almak, devri kabil maden haklarını devir almak ve ilgili mevzuata riayet etmek koşulu ile her türlü maden ve tabii kaynakların ithalat ve ihracatını yapmak. 7-Otel, motel, kamping, pansiyon, tatil köyü, dinlenme evleri, termal istasyonu, plaj, pastane, lokanta, kafeterya, çay bahçesi, kıraathaneler, gibi konaklama, dinlenme, gezme, eğlenme,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

FATİH İLÇESİ FİRMA REHBERİ

KUMKAPI SEMTİ FİRMA REHBERİ

NİŞANCA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

NİŞANCA YOKUŞU SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan AIR CARGO GLOBAL TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar