Reklamlar

ALBUZLU LİMAN HİZMETLERİ DEPOLAMA İNŞAAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SANCAKTEPE / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 30.01.2012

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMECLİS MAHALLESİ BARBAROS CADDESİ ASIM BEZİRCİ SOKAK NO:2/1
Posta Kodu:34785
Semt AdıSARIGAZİ
İlçesiSANCAKTEPE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ALBUZLU LİMAN HİZMETLERİ DEPOLAMA İNŞAAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 30.01.2012 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kargo, Posta Ve Depolama Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Diğer Depolama Ve Antrepoculuk Faaliyetleri (Frigorifik Depolar İle Hububat, Kimyasallar, Dökme Sıvı Ve Gaz Depolama Faaliyetleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(75) KARGO, POSTA VE DEPOLAMA

Nace Kodu
(Sektörü):
(52.10.90) DEPOLAMA, ANTREPOCULUK FAALİYETLERİ

Şirket her türlü yurtiçi, yurtdışı depolama, nakliye, yükleme, boşaltma ve antrepoculuk işleri yapabilir, yaptırabilir.Şirket maksat ve konusunu gerçekleştirmek için konusu ile ilgili her türlü yurtiçi, yurtdışı kara, hava, deniz nakliyatçılığı yapabilir, lojistik destek verebilir, nakliye araçları alabilir, satabilir, kiralayabilir, lojistik hizmetler verebilir, ithalat ve ihracat yapabilir, antrepoculuk ambarlama ve depolama işleri yapabilir
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

SANCAKTEPE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

SARIGAZİ SEMTİ FİRMA REHBERİ

MECLİS MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

ASIM BEZİRCİ SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ALBUZLU LİMAN HİZMETLERİ DEPOLAMA İNŞAAT TURİZM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar