Reklamlar

ALFA DEPOCULUK ANONİM ŞİRKETİ ŞİŞLİ / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 05.03.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiESENTEPE MAHALLESİ KORE ŞEHİTLERİ CADDESİ NO:16/1/23
Posta Kodu:34394
Semt AdıESENTEPE
İlçesiŞİŞLİ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ALFA DEPOCULUK ANONİM ŞİRKETİ, 05.03.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kargo, Posta Ve Depolama Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Diğer Depolama Ve Antrepoculuk Faaliyetleri (Frigorifik Depolar İle Hububat, Kimyasallar, Dökme Sıvı Ve Gaz Depolama Faaliyetleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(75) KARGO, POSTA VE DEPOLAMA

Nace Kodu
(Sektörü):
(52.10.90) DEPOLAMA, ANTREPOCULUK FAALİYETLERİ

a- Yurtiçinde ve yurtdışında bir yerden diğer bir yere hava, kara ve deniz yoluyla tarifeli ve tarife dışı seferlerle yolcu, yük ve eşyanın taşımacılığını , acente, komisyon ve temsilciliğini yapmak b- Yurtiçinde ve yurtdışında her türlü lojistik hizmetlerinin verilmesi, konusu ile ilgili malların depolanması, elleçlenmesi, dağıtılması, nakli ve tevzii için gerekli her türlü tesisat, teçhizat, vasıta, arazi, bina, depo ve antrepoları satın almak, kurmak, işletmek, işletebilmek için gerekli resmi izinleri almak, kiralamak, kiraya vermek ve gerekirse satmak c- Konusu ile ilgili hava, kara ve deniz taşıma araçlarının yurtiçinde ve yurtdışında bakım, onarım, muhafaza ve korumalarını yapmak bu amaçla depo onarım ve donanım tesisleri kurmak ve işletmek.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ŞİŞLİ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ESENTEPE SEMTİ FİRMA REHBERİ

ESENTEPE MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

KORE ŞEHİTLERİ CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ALFA DEPOCULUK ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar