Reklamlar

ALKON KONTEYNIR DEPOLAMA NAKLİYAT İNŞAAT TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BEYLİKDÜZÜ / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 10.01.2003

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMARMARA MAHALLESİ KUMCULAR YOLU CADDESİ NO:8
Posta Kodu:34524
SemtiYAKUPLU
İlçesiBEYLİKDÜZÜ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 876 40 82
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


ALKON KONTEYNIR DEPOLAMA NAKLİYAT İNŞAAT TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 10.01.2003 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kargo, Posta Ve Depolama Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Diğer Depolama Ve Antrepoculuk Faaliyetleri (Frigorifik Depolar İle Hububat, Kimyasallar, Dökme Sıvı Ve Gaz Depolama Faaliyetleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(75) KARGO, POSTA VE DEPOLAMA
Nace Kodu (Sektörü):(52.10.90)
DİĞER DEPOLAMA VE ANTREPOCULUK FAALİYETLERİ (FRİGORİFİK DEPOLAR İLE HUBUBAT, KİMYASALLAR, DÖKME SIVI VE GAZ DEPOLAMA FAALİYETLERİ HARİÇ)
Tüm konteynerlerin yükleme işleri için gerekli makinelerin alımı, satımı, kiralanması, tamir ve bakımı
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BEYLİKDÜZÜ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

YAKUPLU SEMTİ FİRMA REHBERİ

MARMARA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ALKON KONTEYNIR DEPOLAMA NAKLİYAT İNŞAAT TURİZM GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar