Reklamlar

ARAS ÇANTA TEKSTİL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ZEYTİNBURNU / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 25.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiÇIRPICI MAHALLESİ SEYİTNİZAM CADDESİ TURAN SİTESİ NO:58 A
Posta Kodu:34025
Semt AdıÇIRPICI
İlçesiZEYTİNBURNU
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 510 66 09
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ARAS ÇANTA TEKSTİL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 25.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Deri, Kürk Ve Saraciye Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Deri, Kösele, Karma Deri Ve Diğer Malzemelerden Bavul, El Çantası, Cüzdan, Okul Çantası, Evrak Çantası, Deri Ayakkabı Bağı, Kişisel Bakım, Dikiş, Vb. Amaçlı Seyahat Seti, Vb. Ürünlerin İmalatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(34) DERİ, KÜRK VE SARACİYE

Nace Kodu
(Sektörü):
(15.12.07) DERİ, KÖSELE BAVUL, EL ÇANTASI, CÜZDAN, EVRAK ÇANTASI GİBİ ÜRÜNLER İMALATI

Her türlü deri ve tekstil ürünlerinden çanta, cüzdan, kemer vb ürünlerini imal etmek, almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak 2) Her türlü promosyon çanta ürünlerini imal etmek, reklam ve marka baskılarını yapmak, yaptırmak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak 3) Her türlü mağaza, fabrika vb özel ya da kamu şirket ve kuruluşlarının her türlü iş-personel kıyafetlerini vb ürünleri imal etmek, almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak 4) Her türlü dokuma mamüllerini, ham bez, kumaş ve trikotaj ürünlerini, her türlü hazır giyim ürünlerini imal etmek, almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak 5)Her türlü mefruşat, çeyiz, havlu, bornoz, çarşaf, yastık vb ürünleri imal etmek, almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak 6) Hert türlü promosyon ürünlerini vb ürünleri imal etmek, almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak Şirket amaç ve konularıyla ilgili olarak aşağıdaki işlemleri yapar: 1. Şirket amacını gerçekleştirmek ya da lüzümlu görülecek her türlü gayrimenkul, arsa, bina vb alabilir, satabilir, işletebilir, kiralar, kiraya verebilir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, bedelli veya bedelsiz yola terk, kamuya terk, ifraz, tevhit yapabilir, kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir. Tapu dairelerinde gayrimenkullerle ilgili her türlü cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir. 2. Şirket konusu işlerin oluşabilmesi için kanuni mevzuatın gerekli kıldığı tüm teşebbüs ve merasimi ifade ederek gerekli izin, imtiyaz, ruhsatname, patent, ihtira beratları, lisans, know-how marka, fesihname, belge, alameti farika gibi sınai, mülkiyet haklarını ve emsali hakları iktisap etmek veya tamamen üçüncü şahıslara devredebilir, her türlü hukuki tasarruf işlemlerde bulunmak. Ayrıca, yukarıdaki hakları kiraya verebilir veya kiralayabilir. 3. Şirket gayelerinin oluşmasını teminen kısa, orta ve uzun vadeli istikrazlar akdedebilir, aval ve kefalet kredileri temin edebilir. Şirketin kuracağı tesisleri için gerekli iç ve dış kredileri dahili ve harici finansman kurumlarıyla yerli ve yabancı kuruluş ve işletmelerden temin edebilir. 4. Şirket konusuyla ilgili mamullerin depolanması, nakli, satışı için gerekli her türlü makine, tesisat, nakil vasıtaları, cihaz alet ve edevat ve sair menkul malları ve
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ZEYTİNBURNU İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ÇIRPICI SEMTİ FİRMA REHBERİ

ÇIRPICI MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ARAS ÇANTA TEKSTİL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar