Reklamlar

ARAS KARGO YURT İÇİ YURT DIŞI TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ BALMUMCU ŞUBESİ BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 14.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiBALMUMCU MAHALLESİ BARBAROS BULVARI İBA BLOKLARI SİTESİ NO:32A
Posta Kodu:34349
Semt AdıGAYRETTEPE
İlçesiBEŞİKTAŞ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ARAS KARGO YURT İÇİ YURT DIŞI TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ BALMUMCU ŞUBESİ, 14.05.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kargo, Posta Ve Depolama Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Paket Ve Koli Gibi Kargoların Toplanması, Sınıflandırılması, Taşınması Ve Dağıtımı Faaliyetleri (Dökme Yükler Ve Evrensel Hizmet Yükümlülüğü Altında Postacılık Faaliyetleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(75) KARGO, POSTA VE DEPOLAMA

Nace Kodu
(Sektörü):
(53.20.10) PAKET, KOLİ, KARGO TOPLAMA, TAŞIMA, DAĞITIM

Uluslararası ve yurt içi kara, deniz ve havayolu ile kargo taşımacılığı, nakliyecilik ve taahhütü işleri yapmak, Karayolu taşıma yönetmeliği kapsamındaki faaliyetlerde bulunmak, yurtiçi kargo işletmeciliği yapmak, bu konularda ihaleleri girmek. Yurtiçinde ve yurtdışında kara hava deniz ulaştırma araçları ile yük ve insan taşımacılığı yapmak nakliyat ambarı depo ve özel antrepo kurmak işletmek seyahat acentesi kurmak suretiyle turlar düzenlemek. Konusu ile ilgili gümrükleme nakliyat işlemlerini yapmak veya yaptırmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BEŞİKTAŞ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAYRETTEPE SEMTİ FİRMA REHBERİ

BALMUMCU MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

BARBAROS BULVARI FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ARAS KARGO YURT İÇİ YURT DIŞI TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ BALMUMCU ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar