Reklamlar

ART TURİZM VE GIDA İŞLETMECİLİĞİ TİCARETİ LİMİTED ŞİRKETİ ŞİŞLİ / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 14.10.1997

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiTEŞVİKİYE CADDESİ NO:95/B-3
Posta Kodu:34367
SemtiHARBİYE
İlçesiŞİŞLİ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 227 52 70
Faks Numarası:0212 236 15 49
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


ART TURİZM VE GIDA İŞLETMECİLİĞİ TİCARETİ LİMİTED ŞİRKETİ, 14.10.1997 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Restoran Ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Seyyar Yemek Servisi Faaliyetleri (Simit, Poğaça, Börek, Kokoreç, Nohut-Pilav, Piyaz, Dondurma, Vb. İle Kayıklarda Yapılanlar Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(17) RESTORAN VE YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ
Nace Kodu (Sektörü):(56.10.01)
SEYYAR YEMEK SERVİSİ FAALİYETLERİ (SİMİT, POĞAÇA, BÖREK, KOKOREÇ, NOHUT-PİLAV, PİYAZ, DONDURMA, VB. İLE KAYIKLARDA YAPILANLAR DÂHİL)
Restorant, bar, kamping, otel, motel, tatil köyleri, konaklama tesisleri, dinlenme tesisleri tekneler için marinalar bağlama yerleri kurar inşaa eder satın alır kiralar veya kiraya verir
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ŞİŞLİ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

HARBİYE SEMTİ FİRMA REHBERİ

HARBİYE MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ART TURİZM VE GIDA İŞLETMECİLİĞİ TİCARETİ LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar