Reklamlar

ASTEL PROFESYONEL GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 09.01.2017

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiETİLER MAHALLESİ SEHERYILDIZI SOKAK 12-14
Posta Kodu:34337
Semt AdıETİLER
İlçesiBEŞİKTAŞ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ASTEL PROFESYONEL GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ, 09.01.2017 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Radyo, Televizyon, Video Ve Dvd Cihazlarının Toptan Ticareti (Antenler İle Arabalar İçin Radyo Ve Tv Ekipmanları Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.43.09) RADYO, TELEVİZYON, ARAÇ RADYOSU, VİDEO, DVD CİHAZLARI TOPTAN TİCARETİ

1- Profesyonel elektronik görüntü sistemleri, monitör, projektör cihazları, led ekranlar, otamasyon, radyo ve kapalı devre televizyon ekipman alımı ithali ihracı satış ve pazarlamasını yapmak 2- Her türlü elektronik cihaz, ses ve görüntü kayıt veya tekrar verme özelliği olsun veya olmasın her türlü monitör, televizyon, projektör, led ekran ve diğer profesyonel görüntü sistemleri alıcı cihazı ve bunlara ait her türlü aksam ve aksesuarların alımını satımını ithalatını ihracatını ve pazarlamasını yapmak. 3- Her nevi sınai Yan mamul ve mamul aksam ve parçaların imalatı, alımı, satımı, ithalatı, ihracatını yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BEŞİKTAŞ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ETİLER SEMTİ FİRMA REHBERİ

ETİLER MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ASTEL PROFESYONEL GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar