Reklamlar

BAYKAN DOĞALGAZ MALZEMELERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 09.08.1999

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiİKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ ATATÜRK BULVARI DEPOSİTE AVM.A1 BL. NO:302
Posta Kodu:34490
SemtiİKİTELLİ
İlçesiBAŞAKŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 671 20 55
Faks Numarası:0212 671 20 60
E-posta Adresi:baykanas[at]baykangrup.com
Web Sitesi:www.baykangrup.com


Reklamlar


BAYKAN DOĞALGAZ MALZEMELERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, 09.08.1999 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Termosifon, Şofben, Banyo Kazanı Vb. Bakım Ve Onarımı (Merkezi Isıtma Kazanlarının (Boylerler) Onarımı Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ
Nace Kodu (Sektörü):(95.22.03)
TERMOSİFON, ŞOFBEN, BANYO KAZANI VB. BAKIM VE ONARIMI (MERKEZİ ISITMA KAZANLARININ (BOYLERLER) ONARIMI HARİÇ)
Başta kombi, panel radyatör, vana, havlupan, soba, sayaç olmak üzere her nevi doğalgaz cihazları, sıhhi tesisat ve yedek parçalarının imali, alımı, satımı, ithalatı, ihracatı,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BAŞAKŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

İKİTELLİ SEMTİ FİRMA REHBERİ

ZİYA GÖKALP MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan BAYKAN DOĞALGAZ MALZEMELERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar