Reklamlar

BG TESİSAT ELEKTRİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ EYÜPSULTAN / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 04.01.2018

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiÇIRÇIR MAHALLESİ GÜNGÖREN CADDESİ NO:26/1A/_
Posta Kodu:34070
Semt AdıÇIRÇIR
İlçesiEYÜPSULTAN
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


BG TESİSAT ELEKTRİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 04.01.2018 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Mimarlık Ve Mühendislik Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Diğer Projelere Yönelik Mühendislik Ve Danışmanlık Faaliyetleri (Telekomünikasyon Ve Yayıncılık Projeleri, Doğalgaz Ve Buhar Dağıtım Projeleri Ve Diğerleri İle İnşaat Projelerinin Yönetimi Dâhil)) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(29) MİMARLIK VE MÜHENDİSLİK

Nace Kodu
(Sektörü):
(71.12.90) PROJELERE YÖNELİK MÜHENDİSLİK, DANIŞMANLIK FAALİYETLERİ

1- Is ve isçi saglıgı ve güvenligi ile ilgili her türlü malzemenin alımını , satımını, imalatı ile ithalat ve ihracatını yapmak. 2- Elektrik ve elektronik donanımlı pano, makine, elektrikli küçük el aletlerinin üretimini yapabilir, bunları yurtiçi ve yurtdısına satabilir. 3-Sabit ve degisken dirençler, sabit ve degisken kondansatörler, selfler, zayıf akım transformatörleri, elektron tüpleri, diyotlar, transistörlerin alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

EYÜPSULTAN İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ÇIRÇIR SEMTİ FİRMA REHBERİ

ÇIRÇIR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

GÜNGÖREN CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan BG TESİSAT ELEKTRİK VE İNŞAAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar