Reklamlar

ÇİLEK KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ARNAVUTKÖY / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 30.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiHASTANE MAHALLESİ ŞEHİT ŞABAN AYDOĞAN SOKAK NO:36/1
Posta Kodu:34555
Semt AdıHADIMKÖY
İlçesiARNAVUTKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ÇİLEK KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 30.05.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Eğitim Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Başka Yerde Sınıflandırılmamış Diğer Eğitim Kursu Faaliyetleri (Cankurtaranlık, Hayatta Kalma, Topluluğa Konuşma, Hızlı Okuma, Vb. Eğitimi Dâhil, Yetişkin Okuma Yazma Programları İle Temel, Orta Ve Yükseköğretim Düzeyinde Verilen Eğitim Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(15) EĞİTİM

Nace Kodu
(Sektörü):
(85.59.90) CANKURTARANLIK, HAYATTA KALMA, TOPLULUĞA KONUŞMA, HIZLI OKUMA EĞİTİMİ KURSLARI,

a) Eğitim ve öğretim maksadı ile gerekli izinler alınmak kaydı ile ana okulu, ilköğretim okulları, lise ve meslek liseleri, kurslar, kişisel gelişim merkezleri, kreş ve gündüz bakım evleri ve benzeri eğitim ve öğretim kurumlarını açmak, açtırmak, işletmek ve işlettirmektir. b) Eğitim ve öğretim maksadı ile kitap, dergi, yaprak test, konu anlatım ve sınav materyalleri yayınlamak, basmak dağıtmak satmak ve sattırmak. c) Eğitim ve öğretim amaçlı seminer, kongre, sempozyum ve benzeri bilimsel organizasyonlar düzenlemek, her türlü eğitim ve öğretim hizmetlerini vermek, eğitim ve öğretim materyalleri, araç gereç ve dokümanlarının pazarlama ve satışlarını organize etmek. d) Eğitim ve öğretim sektörünün ihtiyacı olan bilgisayar programları yazmak ve yazdırmak, eğitim kurumlarının yönetimi, öğrenci, öğretmen ve veli takibi, hizmet içi ve sektörel eğitim faaliyetleri, performans ve verimlilik analizleri hazırlayıp kullanmak ve sektörde ihtiyacı olan kurumlara pazarlamak. e) ilköğretim okulları , Lise ve fakültelere hazırlık kursları, yabancı dil kursları açmak. f) Çeşitli mesleki alanlarda beceri kazandırmak maksadıyla sanat ve mesleğe yönelik eğitim ve öğretim vermek, özel kişisel gelişim merkezi açıp işletmek. g) Şirket yurt içinde sürücü belgesi vermek amacıyla sürücü kursları açabilir, işletebilir. h) Eğitim ve öğretim amaçlı her türlü laboratuvar kurmak, araç ve gereç, doküman ve laboratuvar malzemelerinin alımı, satımı, ithal ve ihracını yapmak. i) Şirket konusu ile ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile tüzel ve gerçek kişilerce açılan ihalelere katılmak, taahhütlerde bulunmak ve sözleşmeler yapmak. j) Şirketin mevzuuna giren mümessillik, Franchising, distribütörlük anlaşmaları yapmak, şirket maksadına erişmek için gereken makine , tesis, taşıt, yedek parça vs. gibi menkul ve gayrimenkul mallar satın alabilir, satabilir, kiralar, kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir. Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir. k) Şirket konusu ile ilgili alamet-i farika, marka, patent, ihtira beratı, lisans, know-how, imtiyaz gibi gayri
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ARNAVUTKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

HADIMKÖY SEMTİ FİRMA REHBERİ

HASTANE MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ÇİLEK KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar