Reklamlar

DEĞİŞİM KULP MOBİLYA AKSESUARLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ EYÜPSULTAN / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 24.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiTOPÇULAR MAHALLESİ RAMİ KIŞLA CADDESİ NO:12 B
Posta Kodu:34055
Semt AdıRAMİ
İlçesiEYÜPSULTAN
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 565 60 57
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


DEĞİŞİM KULP MOBİLYA AKSESUARLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 24.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Mobilya Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Mobilya Ve Mobilya Aksesuarları Toptan Ticareti (Yatak Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(71) MOBİLYA

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.47.01) MOBİLYA, MOBİLYA AKSESUARLARI, YATAK TOPTAN TİCARETİ

Şirketin başlıca iştigal konuları şunlardır: 1. Her türlü madenden mamul mobilya kulpları ve aksesuarlarının imalatı, alım satım, ithalatı ve ihracatını yapmak. 2. Her türlü madeni halka, kanca, zincir, civata, vida, somun, rondela cinsinden her türlü bağlantı elemanlarının imalatı, alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 3. Her çeşit zamak, çinko, alüminyum, baskı dökümü, ithalat ve ihracatını yapmak. 4. Yurtiçi ve yurtdışında her türlü metal ve renkli metal ile metal hammadde ve madenlerinin işlenmesi, ithalat ve ihracatını yapmak. 5. Her türlü pik döküm imalatı, ihracatı ve toptan satışını yapmak. 6. Her türlü kalıp aparatı imalatı ve toptan satışını yapmak. 7. Kalıp parça imalatı ile ilgili her türlü torna tesviye işleri yapmak, yaptırmak. 8. Her türlü sanayi tipi endüstriyel mutfak eşyalarının imali, alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 9. Sanayide kullanılan alüminyum, ahşap, pvc işleme makineleri, kesici ve delici makinelerin imalatını yapmak. 10. Lastik, kauçuk ve plastik profil ve profille ilgili her türlü mamul ve malzemenin imalatı, ithalat ve ihracatını yapmak. 11. Mobilya ve dekorasyon malzemeleri, ahşap ve metalden büro ve ev mobilyaları, her türlü mutfak dolapları ve mutfak dekorasyon işleri, yatak odaları, oturma odaları, yemek odası, genç odası, koltuk, masa ve sandalye ve her türlü mobilya imalatı, alımı, satımı, pazarlaması, ithalatı ve ihracatını yapmak. 12. Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 13. Her türlü dekorasyon işleri, tamirat ve boya işleri yapmak. 14. Her türlü plastikten mamul platik ve ambalaj ürünlerinin ham, mamul, yarı mamul maddelerinin imali, satışı, pazarlaması, alım satımı ve ithalatı ve ihracatını yapmak. 15. Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul tekstil ürünlerinin alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 16. Her türlü ipek, pamuk, yün, sentetik tabi elyaflardan ve diğer ipliklerden mamul örme ve dokuma kumaşların imalini, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahili ticaretini ve pazarlamasını yapmak. 17. Her türlü hazır giyim ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, triko, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat, şapka, iç giyim, gelinlik gibi giyim eşyalarının üretimi, ihracı,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

EYÜPSULTAN İLÇESİ FİRMA REHBERİ

RAMİ SEMTİ FİRMA REHBERİ

TOPÇULAR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

RAMİ KIŞLA CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan DEĞİŞİM KULP MOBİLYA AKSESUARLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar