Reklamlar

DİGİTEK ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ÜMRANİYE / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 09.02.2006

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMEHMET AKİF MAHALLESİ ÇETİN CADDESİ KADİR SOKAK NO:42/3
Posta Kodu:34774
SemtiÇAKMAK
İlçesiÜMRANİYE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 498 62 92
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


DİGİTEK ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, 09.02.2006 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Radyo Ve Televizyon İmalatı (Taşıtlarda Kullanılanlar Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ
Nace Kodu (Sektörü):(26.40.09)
RADYO VE TELEVİZYON İMALATI (TAŞITLARDA KULLANILANLAR DÂHİL)
Elektrikli ve elektronik her türlü ürünün, dijital aletlerin ve bunların yedek pharça aksamları ile aksesuarlarının imalatını, tasarımını, montajını, fason üretimini yapmak, yaptırmak, satın almak, satmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜMRANİYE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ÇAKMAK SEMTİ FİRMA REHBERİ

MEHMET AKİF MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

KADİR SOKAK FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan DİGİTEK ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar