Reklamlar

DOĞUKAN GİPE İPLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İKİTELLİ ŞUBESİ BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 16.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiİKİTELLİ OSB MAHALLESİ ÇEVRE SOSYAL TESİSLER SOKAK NO:3/11
Posta Kodu:34490
Semt AdıİKİTELLİ
İlçesiBAŞAKŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


DOĞUKAN GİPE İPLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İKİTELLİ ŞUBESİ, 16.05.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İplik Ve Elyaf Ürünleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Gipe İplik Ve Şeritlerin, Şönil İpliklerin, Şenet İpliklerin İmalatı (Metalize Olanlar İle Gipe Lastikler Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(35) İPLİK VE ELYAF ÜRÜNLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(13.99.06) GİPE, ŞÖNİL, ŞENET İPLİK, ŞERİT İMALATI

1-Gipe iplik ve şeritlerin, Şönil ipliklerin .şenet ipliklerin imalatı 2-İplik Toptan alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 3-Her türlü tekstili ürünleri ve aksesuarlarının, alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 4-Her türlü makine ve araç yedek parçaları alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak 5-Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir satabilir kiralar , kiraya verir bunlar üzerinde ayni ve şahsi her türlü hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fes edebilir.Şirket gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis edebilir.Her türlü gayrimenkullerle ilgili olarak tapu daireleri nezdinde cins tashihi, ifraz, tevhit, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BAŞAKŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

İKİTELLİ SEMTİ FİRMA REHBERİ

İKİTELLİ OSB MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan DOĞUKAN GİPE İPLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İKİTELLİ ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar