Reklamlar

EMEK İNOVATİF ELEKTRİK VE ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ESENLER / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 04.04.2014

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiORUÇREİS MAHALLESİ GİYİMKENT SİTESİ 17. SOKAK NO:64A-66A
Posta Kodu:34235
Semt AdıSANAYİ
İlçesiESENLER
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 220 46 61
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


EMEK İNOVATİF ELEKTRİK VE ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, 04.04.2014 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Radyo Ve Televizyon İmalatı (Taşıtlarda Kullanılanlar Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(26.40.09) RADYO, ARAÇ RADYOSU, TELEVİZYON İMALATI

ELEKTRİK ELEKTRONİK Türkiye Sınırları içinde ve yabancı ülkelerde elektronik ve elektrikli, mekanik ve elektromekanik teçhizatın ve sistemlerin imalatını, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahili ticaretini yapabilir, ayrıca montajı ve servis hizmetlerini yapabilir. Her türlü elektronik ve elektrikli malzeme transistör diod, direnç vs ile elektronik adaptör, trafo vs. imalatı, ithalatı, ihracatı ile alım satımını gerçekleştirmek. Her türlü Aydınlatma cihazları, elektrik malzemeleri, kablo, tel, elektrik düğmeleri, sayaçları, ampuller, flüoresanlar, prizler, transistör diod, direnç vs ile elektronik adaptör, trafo vs.imalatı, ithalatı, ihracatı ile alım satımını gerçekleştirmek. Tüm bilgisayar ve yan donanımları, mikro, film, faksimila ve bunlar gibi tüm bilişim sistemleri, tüm büro donanımları, endüstriyel büro otomasyonu, tüm yazılım Softvare ve donanımlarının imalatını, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende dahili ticaret ve pazarlamasını yapmak. Her türlü elektronik eşyalar, Buzdolabı, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, elektrikli küçük ev aletleri, mutfak robotları, rondolar, mikserler, tost makineleri, kahve makineleri, elektrikli su ısıtıcıları, led yada lcd televizyon, video, vcd player, dvd, kaset çalar, müzik setleri ısıtıcı ve soğutucular, radyo, teyp, pikap, oyun bantları, teyp bantları ile plastik ahşap ve metalden mamul mutfak ve ev aletleri ve diğer elektrikli, elektronik, mekanik, araç ve gereçlerin Bilumum hesap makineleri, yazarkasalar, daktilolar, telefaks, teleks cihazları, telefon santralı, portatif telefonlar, çağrı cihazları, elektronik aletler, televizyonlar, radyolar, alıcı ve verici cihazlar, televizyon ve bilgisayar oyunları, elektronik ölçü aletleri, kontrol aletleri, elektronik optik okuyucular, elektronik haberleşme cihazları, kod okuyucuları, fotokopi makinelerinin, gerektiğinde ilgili mercilerden izin almak kaydı ile imalatı , ithalatı, ihracatı, pazarlaması, mümessilliği ve ticaretini yapmak. Her türlü elektronik eşyaların üzerlerine yapıştırılan çıkartmaların, barkodların, etiketlerin, resimli, etiket ve çıkartmaların imalatını, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende ticaretini yapmak. Bu tür makina ve cihazların yedek aksam ve
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ESENLER İLÇESİ FİRMA REHBERİ

SANAYİ SEMTİ FİRMA REHBERİ

ORUÇREİS MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan EMEK İNOVATİF ELEKTRİK VE ELEKTRONİK TEKNOLOJİLERİ SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar