Reklamlar

ENAS TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İKİTELLİ ŞUBESİ BAŞAKŞEHİR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 20.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiİKİTELLİ OSB MAHALLESİ DERSAN A BL SOKAK A BLOK APT. NO:1/105
Posta Kodu:34490
Semt AdıİKİTELLİ
İlçesiBAŞAKŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ENAS TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İKİTELLİ ŞUBESİ, 20.06.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Ev Tekstili Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Evde Kullanılan Tekstil Takımları, Perdeler Ve Çeşitli Tekstil Malzemesinden Ev Eşyaları Toptan Ticareti (Çarşaf, Yatak Takımı, Yastık Kılıfı, Masa Örtüsü, Havlu, Battaniye, Yorgan, Diğer Mefruşatlar Vb. Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(40) EV TEKSTİLİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.41.01) EV TEKSTİLİ TAKIMLARI, PERDE, MASA ÖRTÜSÜ, HAVLU, BATTANİYE, YORGAN TOPTAN TİCARETİ

1- Her türlü ev tekstil ürünleri, tekstil takımları, nevresim takımları, perdeler, yatak örtüsü, koltuk örtüsü takımları, yastık ve yastık kılıfları, masa örtüsü, havlu, battaniye, yorgan ve mefruşatların imalatını, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını toptan ve perakende ticaretini, dağıtım ve pazarlamasını yapmak. 2- Her türlü kumaş, tülden ve dantelden perde ve perde çeşitleri, güneşlikler, stor perdeler, bunların hammadde, mamul ve malzemeleri, her türlü aksesuarlarının imalatı, ithalatını, ihracatı, alımını, satımını, toptan ve perakende ticaretini ve pazarlamasını yapmak. 3- Ev ve otel sektöründe kullanılabilecek her türlü tekstil ürünlerinin, imalatını, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını toptan ve perakende ticaretini, dağıtım ve pazarlamasını yapmak. 4- Ev ve otellerde kullanılacak her türlü havlu, bornoz, nevresim takımı, çarşaf, yatak, yastık, battaniye ve perde gibi her türlü tekstil ürünlerinin imalatını, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını toptan ve perakende ticaretini, dağıtım ve pazarlamasını yapmak. 5- Her türlü konfeksiyon, ürünü, kot pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, bebe ve çocuk giyimi, her türlü hakiki ve sun`i deriden mamul giyim eşyası, battaniye, pike, çarşaf, nevresim, havlu ve çeyiz eşyasının, bunların her türlü aksesuarlarının imalatını, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını toptan ve perakende ticaretini, dağıtım ve pazarlamasını yapmak. 6- Tekstil sanayine ait her türlü hammadde, kimyasal madde, yarı mamul ve mamulleri satın almak yurtiçi ve yurtdışı ticaretini yapmak, Türkiye Sınırları içinde ve yabancı ülkelerde her türlü tekstil ve konfeksiyon ürünlerinin, hammadde, yarı mamul ve malzemelerinin, makine, cihaz ve aksamlarının, her türlü yedek parça ve aksesuarlarının, imalatını, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını toptan ve perakende ticaretini, dağıtım ve pazarlamasını yapmak. 7- Her türlü kumaş, iplik, elyaf ve çeşitlerinin imalatını, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını toptan ve perakende ticaretini, dağıtım ve pazarlamasını yapmak. 8- Her türlü kumaş ve tülden, dantelden imal edilen gelinlik, gelin şapkası, gelin çiçeği, taç, eldiven ve her türlü gelinlik malzemeleri ile gelinlik iç ve dış giyim eşyaları ile tekstil ürünlerinin, imalatını, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını toptan ve perakende ticaretini, dağıtım ve pazarlamasını yapmak. 9- Her türlü tekstil ve konfeksiyon giyim
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BAŞAKŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

İKİTELLİ SEMTİ FİRMA REHBERİ

İKİTELLİ OSB MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ENAS TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İKİTELLİ ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar