Reklamlar

ERVA SU VE DOĞALGAZ BAĞLANTI EKİPMANLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ CEBECİ ŞUBESİ SULTANGAZİ / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 26.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiCEBECİ MAHALLESİ 2571. SOKAK KAT.1 NO:19 B
Posta Kodu:34270
Semt AdıSULTANGAZİ
İlçesiSULTANGAZİ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ERVA SU VE DOĞALGAZ BAĞLANTI EKİPMANLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ CEBECİ ŞUBESİ, 26.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Makina Ve Ekipmanları Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Diğer Musluk Ve Valf/Vana İmalatı, Dökme Olanlar (Sanayi Musluk, Valf Ve Vanaları, Sıhhi Tesisat Ve Isıtmada Kullanılan Musluk Ve Vanalar İle Doğalgaz Vanaları Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(59) MAKİNA VE EKİPMANLARI

Nace Kodu
(Sektörü):
(28.14.01) SANAYİ , SIHHİ TESİSAT, DOĞALGAZ İÇİN DÖKÜM MUSLUK, VALF, VANA İMALATI

1- Sirket her türlü vana, pompa, baglantı parçası, borulama, ölçme ve kontrol elemanı dökümü, tamiri, montajlanması, torna laması imalatını yapmak,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

SULTANGAZİ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

SULTANGAZİ SEMTİ FİRMA REHBERİ

CEBECİ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

2571. SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ERVA SU VE DOĞALGAZ BAĞLANTI EKİPMANLARI SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ CEBECİ ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar