Reklamlar

FRAM DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ATAŞEHİR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 30.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiATATÜRK MAHALLESİ ERTUĞRUL GAZİ SOKAK METROPOL İST. SİTESİ A BLOK 2 E/433
Posta Kodu:34758
Semt AdıATATÜRK
İlçesiATAŞEHİR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


FRAM DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 30.05.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Ev Tekstili Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Tekstilden Yer Bezi, Bulaşık Bezi, Toz Bezi Vb. Temizlik Bezleri İmalatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(40) EV TEKSTİLİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(13.92.04) TEKSTİL YER BEZİ, BULAŞIK BEZİ, TOZ BEZİ, TEMİZLİK BEZLERİ İMALATI

1 -Her türlü temizlik maddeleri ve malzemelerinin, sıvı, toz ve katı deterjan çesitleri konsantre deterjan, sıvı sabun, sabun, yumuşatıcı ve benzeri, petro-kimya ürünleri, evsel ve sınai gazların, geri dönüşümlü temizlik ürünleri ve poşet, saklama kapları gibi malzemelerin, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 2 Şirket konusu ile ilgili her türlü hammadde, mamul, yarı mamul, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 3- Tekstilden yer bezi, bulaşık bezi, toz bezi vb. temizlik bezleri ticaretini yapmak. 4- Her türlü ev bakım temizlik ürünleri, plastik eşya, temizlik bezi, bilumum temizlik madde ve malzemeleri, alımı satımı ithalat ve ihracat yapmak 5- Her türlü temizlik makineleri almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek. 6- Her türlü ev, iş, han, bina, iş merkezi, otel, toplu konut, resmi ve özel hastanelerin, her türlü açık alanların, haşere, sürüngen ve kemirgen kontrolünü ve ilaçlamasını yapmak, haşere ilaçlamasında kullanılan ilaçların, makine ve ekipmanlarının alımı, satımı, ithalatını ve ihracatını yapmak. 7- Lastik, kauçuk ve plastik profil ve profille ilgili her türlü mamul ve malzemenin, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı ithalat ve ihracatını yapmak. Plastik hammaddelerin alım ve satımını yapmak. Plastik kalıpların ve makinelerin toptan ve perakende alımı satımı ithalat ve ihracatını yapmak. Toz granül veya levha plastikten mamul tabak, çatal, kasık, bardak, ayran ve yoğurt kapları, su kapları, gıda maddesi ve meşrubat kapları şise kapak ve benzeri plastik kapların, leğen, kova, bidon gibi plastik her türlü mutfak ve banyo eşyalarının, toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. Plastikten mamul hortum, örtü, branda, boru, vana, eklem parçaları, sulama sistemleri, oluklar, dirsekler, vidalar, plastik tel örgüler gibi tarımda ve ziraatta kullanılan plastik eşyaların toptan ve perakende alımı satımı dağıtımı ithalat ve ihracatını yapmak. İnşaat sanayi ve konutlarla ilgili her türlü plastikten mamul boru, doğrama kapı, pencere, sineklik, dekorasyon ve süs eşyası masa ve sandalye gibi malzemelerin toptan ve perakende alımı satımı dağıtımı ithalat ve ihracatını yapmak. Her türlü plastik ürünlerinin ham mamul yarı mamul maddelerinin toptan ve perakende alımı, satımı, dağıtımı, imalini ithalat ve ihracatını yapmak. 8- Şirket her türlü kalıp ve plastik
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ATAŞEHİR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ATATÜRK SEMTİ FİRMA REHBERİ

ATATÜRK MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan FRAM DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar