Reklamlar

GENKAY GIDA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ SARIYER / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 27.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiDARÜŞŞAFAKA MAHALLESİ GAZETECİLER SOKAK SOKAK GAZETECİLER SİTESİ B1 BL NO:2 E/5
Posta Kodu:34457
Semt AdıTARABYA
İlçesiSARIYER
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


GENKAY GIDA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, 27.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Restoran Ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Yiyecek Ağırlıklı Hizmet Veren Kafe Ve Kafeteryaların Faaliyetleri Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(17) RESTORAN VE YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(56.10.19) YİYECEK AĞIRLIKLI HİZMET VEREN KAFE VE KAFETERYALAR

GIDA 1.Un ve unlu mamullerin üretimi ve satışı için un fabrikaları , fırın, ekmek fabrikaları, satış reyonları kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek. 2.Her türlü kesilmiş hayvan et, süt ürünlerini almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak. 3.Her türlü hububat, bakliyat, narenciye, baharat, kuru yemiş ve kuru meyveler, sebzeler, her türlü gıda maddeleri, her türlü içecekler, tereyağı, peynir, zeytin, zeytinyağı, yumurta, çay, pirinç, nebati yağlar, bulgur, şeker, nişasta, un, kuru üzüm, incir, muhtelif gıda maddeleri helva, bisküvi, turşu çeşitleri, sucuk, salam, sosis ve meşrubat çeşitlerini almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak. 4.Her türlü temizlik maddeleri, sıvı ve toz deterjanlar, sabun, genel ve kişisel temizlik ve bakım ürünleri şampuanlar vb. diğer temizlik ürünlerini almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak. 5.Her türlü meyvelerden; muz, mandalina, portakal, armut, elma, kivi, ananas, kiraz, erik, hindistan cevizi, fındık çeşitleri, kavun, karpuz vs. her türlü sebzelerden, domates, salatalık, kıvırcık, patlıcan, pırasa, turp, lahana, ıspanak, fasulye, biber, soğan, patates vs. almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak. 6.Bitkisel ve hayvansal maddelerden elde edilen ürünlerin imalini yapmak, bu doğrultuda hububat, bakliyat ve zahirecilik faaliyetlerinde bulunmak, almak, satmak, ithalat ve ihracatını yapmak 7.Büfe, market, süper market, hiper market işletmeleri alış-veriş merkezleri kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek. 8.Konusu ile ilgili her türlü paketleme, ambalajlama tesislerinin kurulması, kiraya verilmesi, yurtiçi ve yurtdışı kuruluşlarına ambalaj, fasonculuk işleri yapmak, bu tesisler ve işletmeler ile ilgili mamul madde ve malzemelerle makine ve yedek parçaları almak, satmak, pazarlamak, komisyonculuğunu yapmak. 9.Her türlü tabldot yemek üretimi ve satışını, üretilen yemeklerin servis hizmetlerini, pazarlamasını ve dağıtımını yapmak. Gerçek ve tüzel işletmelerin yemekli toplantılarının organizasyonunu yapmak.Yemek üretim tesisleri kurmak, kurulu olanları devir almak. 10.Her türlü restoran, cafe, lokanta gibi gıda satışının yapılabileceği tesisleri kurar, işletir, kiralar, kiraya verir ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyon işlerini yapar. 11.Şirket her türlü bilardo salonu, kahvehane, kafe, çay bahçeleri açar, kiralar, kiraya verir ve işletmesini yapar.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

SARIYER İLÇESİ FİRMA REHBERİ

TARABYA SEMTİ FİRMA REHBERİ

DARÜŞŞAFAKA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

GAZETECİLER SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan GENKAY GIDA TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar