Reklamlar

GLORY DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ BAĞCILAR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 25.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKAZIM KARABEKİR MAHALLESİ 252. SOKAK NO:23 A
Posta Kodu:34200
Semt AdıBAĞCILAR
İlçesiBAĞCILAR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:www.gloryblinds.com
Reklamlar


GLORY DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, 25.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Ev Tekstili Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Tekstil Ürünlerinin Bir Ücret Veya Sözleşmeye Dayalı Olarak Toptan Satışını Yapan Aracılar (İplik, Kumaş, Ev Tekstili, Perde Vb. Ürünler) (Giyim Eşyaları Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(40) EV TEKSTİLİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.16.04) TEKSTİL ÜRÜNLERİ, İPLİK, KUMAŞ, EV TEKSTİLİ, PERDE TOPTAN SATIŞI YAPAN ARACILAR

1. Her türlü perde sistemleri ve aksesuarları, mefruşat, perdelik ve perdelik tül, güpür mamullerinin alımı, satımı, imalatı, ithalatı, ihracatını ve pazarlamasını yapmak. 2. Her türlü ev tekstil ürünleri ve aksesuarlarının alımı, satımı, imalatı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 3. Bilumum döşemelik kumaş, battaniyeler, pikeler, çarşaflar, uyku setleri, yastık ve yastık kılıflarının imalatı, alımı, satımı, ithalatı, ihracatı, ve pazarlamasını yapmak. 4. Her türlü perde ve perde sistemleri ile teksti ve konfeksiyon sanayisinde kullanılan makine, cihaz, alet, edevat, yedek parça ve aksesuarları ile sarf malzemelerinin üretimini, alımını, satımını, ithalatını, ihracatını ve pazarlamasını yapmak, 5. Her türlü endüstriyel dikiş ve sanayi iplikleri imalatı, alımı, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 6. Her türlü pamuk ipliği ile tabii suni ve sentetik elyaftan mamul ve bunların karışımından meydana gelen ipliklerin, polyester suni ipek ipliklerin, yün ipliklerin, boyalı ipliklerin üretimi, bükümü apresi, kasarı, empirmesi, çile, dantel yumağı, ağ ipliği üretimi bu ipliklerin sarılacağı ağa., plastik veya karton masura, bobin ve makara imalatı, alımı, satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 7. Yurt içi ve Yurt dışında konutlarda, iş yerlerinde, fabrikalarda, sanayi kuruluşlarında ve benzeri konaklama yerleri ile ikametgahlarda kullanılmak üzere her türlü dekorasyon, mefruşat, metal, plastik ve benzeri maddelerden imal edilecek perde ve bunlarla ilgili malzeme ve aksesuarlarının imalatı, toptan ve perakende alımı, satımı, pazarlamasını, ithalatını ve ihracatını yapmak. 8. Şirket yukarıdaki amaçlarını gerçekleştirebilmek için, kamu ve özel ihalelere katılabilir, ihale verebilir, şirket iktisadi ve teknik maksat ve mevzunun icap ettirdiği bilumum ticari ve sanayi işlerin takibi için yerli ve yabancı hakiki ve hükmi şahıslara mevzuat çerçevesinde ortaklıklar kurabilir, bunların Türkiye dahilinde distribütörlük mümessilliği ile ilgili olarak ihtiyacı olan menkul ve gayri menkul mallar için her türlü tasarrufta bulunabilir. Hariçten ve dahilen uzun, orta, yakın vadeli krediler bulmak için ayni şahsi haklar benzerlerini tesis edebilir. Tesis etmiş hakları ve mükellefiyetleri ortadan kaldırmak için gerekli işlemleri yapabilir. Konusu ile ilgili menkul malları (aracılık yapmamak kaydıyla) ve gayrimenkulleri alabilir, satabilir, kiralayabilir, işletebilir, aracılık edebilir. Şirket konusu ile
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BAĞCILAR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

BAĞCILAR SEMTİ FİRMA REHBERİ

KAZIM KARABEKİR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

252. SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan GLORY DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar