Reklamlar

GÜRSES MOTORLU ARAÇLAR ALIM SATIM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 28.04.2014

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiBASIN EKSPRES YOLU CEMAL ULUSOY CADDESİ NO:9 YENİBOSNA
Posta Kodu:34197
Semt AdıYENİBOSNA
İlçesiBAHÇELİEVLER
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 429 63 73
Faks Numarası:0212 429 63 73
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


GÜRSES MOTORLU ARAÇLAR ALIM SATIM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, 28.04.2014 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Motorlu Taşıt Satış Ve Servisi Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Otomobillerin Ve Hafif Motorlu Kara Taşıtlarının Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Perakende Ticareti (Ambulans Ve Minibüs Benzeri Motorlu Yolcu Taşıtları Dâhil (3,5 Tondan Daha Az)) (Galericiler Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(53) MOTORLU TAŞIT SATIŞ VE SERVİSİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(45.11.11) OTOMOBİL, HAFİF MOTORLU KARA TAŞITLARI, AMBULANS, MİNİBÜS PERAKENDE TİCARETİ

Her türlü yeni ve kullanılmış motorlu kara taşıtları alımı, satımı, motorlu kara taşıtları satış ve servis bayiliği yapmak, motorlu kara taşıtlarının yedek parçalarını almak satmak servis ve revizyon istasyonları kurmak işletmek Her türlü kara, hava, deniz ulaşım aracı satın alabilir, kiralayabilir, işletebilir, satabilir. Finansal kiralama hariç olmak üzere kiraya verebilir . İnternet üzerinden ve e-ticaret yolu ile motorlu kara taşıtlarının alımı, satımı, motorlu kara taşıtlarının yedek parçaları alım ve satımını yapmak. Şirket amaç ve konusunun gerçekleşmesi için, maksat ve mevzuun tahakkuku için lüzumlu her nevi fabrika, atölye ve depolar ile servis istasyonları, satış mağazaları ve büroları tesis ve inşaa etmek veya başka suretle temin etmek ve bunları işletmek. Monte edilecek üniteler için lüzumlu ham ve yarı veya tam mamul, malzeme ve aksamı ve şirketin kuracağı atölye, servis istasyonu ve depo vesair işyerleri için her çeşit tesisat, makine, parçalar, teçhizat, alet ve edavatı ithal ve satın almak veya bunları kira ile veya başka suretler ile temin etmek. Şirketin konusu ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında üretilen her türlü mal ve hizmetlerin, ithalat ve ihracat, transit ticaret, pazarlama, komisyonculuk (gümrük komisyonculuğu hariç) yapabileceği gibi, yerli ve yabancı şirketlere iştirak edebilir. yurt içinde ve dışında yatırım yapabilir, yurt içinde ve dışında şube açabilir, yurt dışında mümessil ve distribütör tayin edebilir. Şirket konusu ile ilgili yerli ve yabancı, gerçek ve tüzel kişilerle işbirliği yaparak yeni şirketler kurabilir, kurulmuş şirketlere iştirak edebilir, iç ve dış mümessillik, acentelik, bayilik alabilir, komisyonculuk (Gümrük komisyonculuğu hariç) faaliyetlerinde bulunabilir. Pazarlama ve dağıtım işlerini yürütmek üzere mağazalar, galeriler, servis istasyonları, yedek parça satış büroları kurar, inşaa eder veya ettirir, kiralar, işletir. Her türlü marka, ihtira beratı, telif ve patent hakları, lisans, imtiyaz, model, resim, know-how, hususi imal ve istihsal usulleri ile ticaret unvanı da dil olmak üzere her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakları ve imtiyazları alabilir, kullanabilir, kiralayabilir, kiraya verebilir, satabilir, bunlarla ilgili olarak intifa hakkı dahil
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BAHÇELİEVLER İLÇESİ FİRMA REHBERİ

YENİBOSNA SEMTİ FİRMA REHBERİ

YENİBOSNA MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

CEMAL ULUSOY CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan GÜRSES MOTORLU ARAÇLAR ALIM SATIM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar