Reklamlar

GVN EKSPRES KARGO LOJİSTİK DAĞITIM OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ZEYTİNBURNU / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 13.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiTELSİZ MAHALLESİ 85/15. SOKAK NO:6 A
Posta Kodu:34020
Semt AdıTELSİZ
İlçesiZEYTİNBURNU
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


GVN EKSPRES KARGO LOJİSTİK DAĞITIM OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 13.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kargo, Posta Ve Depolama Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Paket Ve Koli Gibi Kargoların Toplanması, Sınıflandırılması, Taşınması Ve Dağıtımı Faaliyetleri (Dökme Yükler Ve Evrensel Hizmet Yükümlülüğü Altında Postacılık Faaliyetleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(75) KARGO, POSTA VE DEPOLAMA

Nace Kodu
(Sektörü):
(53.20.10) PAKET, KOLİ, KARGO TOPLAMA, TAŞIMA, DAĞITIM

Yurt İçi - Yurt Dışı Nakliyat Kargo a. Yurt içinde ve dışında her nevi kara, hava ve deniz nakil vasıtaları ile yük ve eşya taşımacılığı, nakliye komisyonculuğu yapmak. b. Şirket faaliyeti ile ilgili her türlü nakil vasıtaları alır, satar, kiralar ve kiraya verir. c. Yurt içinde ve yurt dışında paket, zarf ve kargo taşımacılığı yapmak. Araçlı araçsız kurye hizmetleri vermek. d. Hava, deniz ve kara yolları ile her nevi kargonun nakliyesini, tahmil ve tahliyesini yapmak. Otomotiv Sektörü a. Her türlü motorlu taşıt ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak. b.Şirket otomotiv sanayi ile ilgili olarak otobüs, o minibüs, midibüs, kamyon, kamyonet, traktör, taksi, motorsiklet, bisiklet, trayler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıtlarının, grayder, silindir v.b. ağır iş ve sanayi makinelerinin, yükleme, boşaltma iş makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında imalatını ve ticaretini yapmak, acente, bayilik ve mümessilliğini almak, ithalat, ihracat, kiralama, toptan ve perakende ticaretini yapmak. c. Motorlu kara nakil vasıtalarının iç ve dış lastikleri, jantların alım satım, ithalat ve ihracatını yapmak. d.Yurt içinde ve yurt dışında kurulu bulunan kara, hava ve deniz vasıtalarına ait iç ve dış lastik fabrikalarının bayilik, mümessilliklerini almak ve servislerini açmak, işletmek. e.Oto galerileri açmak, işletmek veya işlettirmek f-Motorlu hafif kara taşıtlarının ve arabaların sürücüsüz olarak kiralanması ve leasingi E-Ticaret a. İnternet üzerinden her türlü mal ve hizmetin alım satımını yapmak, dağıtmak, tanıtmak pazarlamak ve ihracatını yapmak. Şirket amaç ve konusunu gerçekleştirmek için; 1. Konusuyla ilgili her türlü makine, araç, gereç, madde, malzeme, alet edevat, aksesuar, teçhizat, yedek parça, cihaz alır, satar, ithalat ihracat yapar, depolar alışveriş yerleri açar. 2. Konusu ile ilgili her türlü gayri menkuller, menkul mallar ve konusu ile ilgili motorlu kara nakil vasıtaları ile makine ve tesisleri alır, satar, kiraya verir, gayri menkuller üzerinde aracılık yapmamak kaydı ile her türlü ayni ve şahsi hakların tesis ve tecili, tasarruflarında bulunur. 3. Konusuyla ilgili olarak resmi ve özel ihalelere katılır, teminat yatırır, çeker, ortaklıklar kurar, ortaklıklara katılır, patent, teknik bilgi, lisans anlaşmaları yapar, mümessillik, bayilik alır, verir. 4. Şirket amacı için her türlü teşviklerden yararlanır, iç ve dış kredileri, dahili ve harici
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ZEYTİNBURNU İLÇESİ FİRMA REHBERİ

TELSİZ SEMTİ FİRMA REHBERİ

TELSİZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

85/15. SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan GVN EKSPRES KARGO LOJİSTİK DAĞITIM OTOMOTİV SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar