Reklamlar

HAZAR KARGO VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ KARTAL / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 21.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiORTA MAHALLE ALPARSLAN SOKAK NO:27 A
Posta Kodu:34880
Semt AdıSOĞANLIK
İlçesiKARTAL
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


HAZAR KARGO VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ, 21.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kargo, Posta Ve Depolama Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Paket Ve Koli Gibi Kargoların Toplanması, Sınıflandırılması, Taşınması Ve Dağıtımı Faaliyetleri (Dökme Yükler Ve Evrensel Hizmet Yükümlülüğü Altında Postacılık Faaliyetleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(75) KARGO, POSTA VE DEPOLAMA

Nace Kodu
(Sektörü):
(53.20.10) PAKET, KOLİ, KARGO TOPLAMA, TAŞIMA, DAĞITIM

1) Yurt içinde ve yurt dışında paket, zarf ve kargo taşımacılığı yapmak. Araçlı araçsız kurye hizmetleri vermek. 2) Hava, deniz ve kara yolları ile her nevi kargonun nakliyesini, tahmil ve tahliyesini yapmak. 3) Yurt içinde ve dışında her nevi kara, hava ve deniz nakil vasıtaları ile yük ve eşya taşımacılığı, nakliye komisyonculuğu yapmak. 4) Şirket faaliyeti ile ilgili her türlü nakil vasıtaları alır, satar, kiralar ve kiraya verir. 5) Yurt içinde ve yurt dışında turistik amaçlı geziler ve turlar düzenlemek. Yerli ve yabancı turistlerin yurt içinde ve yurt dışında konaklama, seyahat taşıma, rehberlik hizmetlerini yürütmek. 6) Her türlü seyahat acenteleri kurmak, kurulmuş acentelere ortak olmak. 7) Uçak, otobüs, gemi gibi tüm ulaşım araçları için her türlü bileti satmak ve bu maksatla bilet satış yerleri açmak. 8) Her türlü gemi ve yat işletmeciliği yapmak, gemi ve yat kiralamak. 9) Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri verebilir. 10) Her türlü restoran, cafe, lokanta gibi gıda satışının yapılabileceği tesisleri kurar, işletir, kiralar, kiraya verir ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyon işlerini yapar. 11) Turizme yönelik otel, motel, bar, pansiyon, kamping, tatil köyleri, apart oteller, yeme içme tesisleri, eğlence yerleri kurmak, işletmek, işletmeye vermek, bu yerleri satın almak, satmak, kiralamak, kiraya vermek. 12) Her türlü yerli ve yabancı hazır giyim, konfeksiyon ürünleri ve aksesuarları toptan ve perakende alım satımını, ithalat ve ihracatını yapmak. 13) Yün, pamuk, ipek, suni ve sentetik elyaf ve benzeri maddelerden mamul konfeksiyon ürünlerinin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 14) Her türlü konfeksiyon ürünü kot, pantolon, blucin, eşofman, gömlek, ceket, palto, etek, kazak, kravat gibi giyim eşyasının toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 15) Faaliyet konusu ile ilgili her türlü konuda pazarlama, eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermek, 16) Faaliyet konusu ile ilgili her türlü konuda yurt içinde veya yurt dışında bulunan alıcı ve satıcılar arasında alım satım komisyonculuğu yapmak, 17) Gümrük tarife cetvelinde yazılı bütün malların alım satım, ithalat ve ihracatını yapmak. 18) Her türlü turistik ve hediyelik eşya, promosyon ürünleri, oyuncaklar, alım satımı, ithalatı ve ihracatını yapmak. 19) İlgili sözleşmelerde belirtilerek gerek tanıtım bedeli gerekse komisyon
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KARTAL İLÇESİ FİRMA REHBERİ

SOĞANLIK SEMTİ FİRMA REHBERİ

ORTA MAHALLE FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan HAZAR KARGO VE DIŞ TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar