Reklamlar

HİRA AKSESUAR TEKSTİL İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 26.04.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiYENİBOSNA MERKEZ MAHALLESİ DEĞİRMENBAHÇE CADDESİ ISTWEST SİTESİ A2B APT. NO:17 A2B/3 YENİBOSNA
Posta Kodu:34197
Semt AdıYENİBOSNA
İlçesiBAHÇELİEVLER
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


HİRA AKSESUAR TEKSTİL İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ, 26.04.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma İplik Ve Elyaf Ürünleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Başka Yerde Sınıflandırılmamış Ara Ürün (Tarım Hariç) Toptan Ticareti (Korindon, Lastik Kord Bezi, Teknik Kullanım Amaçlı Tekstil Ürünleri (Hortum, Konveyör Bandı, Elek Bezi), Plastik Veya Kauçuk Levha Ve Boru, Sanayi Elması, Gıda Dışı Buz, Vb.) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(35) İPLİK VE ELYAF ÜRÜNLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.76.90) TEKNİK KULLANIM AMAÇLI TEKSTİL ÜRÜNLERİ, ARA ÜRÜNLER TOPTAN TİCARETİ

AKSESUAR -Her türlü korindon, lastik kord bezi, teknik kullanım amaçlı tekstil ürünleri alımı, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak, -Her nevi kumaş, iplik, metal, plastik ve kağıt karışımı ham maddesi ile üretilmiş tekstil aksesuarları alım, satım, ithalat ve ihracatını yapmak, -Her türlü çıplak lastik şerit kordon etiket fermuar ve dar dokuma mamullerinin alımı satımı ihracatını ve ithalatını yapmak, -Her türlü düğme, çıt çıt, kuş gözü, kolye, toka, kemer alımı, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak, -Her türlü tekstil manifatura , mefruşat ve konfeksiyon ürünlerinin alımı, toptan satımı, ithalatını ve ihracatını yapmak, AMBALAJ Ambalaj ve baskı işlerinde kullanılan ve kağıt, karton, oluklu mukavva ve selefon aliminyum folyo ve benzerleri ile çeşitli ambalaj malzemeleri (kutu poşet, kağıt, torba ve benzerlerinin, Konusu ile ilgili her türlü ambalaj malzemeleri ve eşyaları ihracatı, ithalatı, toptan ve perakende alımı, satımını yapmak Şirket amaç ve konularıyla ilgili olarak aşağıdaki işlemleri yapar: 1. Şirket amacını gerçekleştirmek için her türlü gayrimenkul alabilir, satabilir, işletebilir, kiralar, kiraya verebilir, bunlar üzerinde ayni ve şahsi hakları tesis edebilir, ipotek alabilir, ipotek verebilir ve ipotekleri fek edebilir. Gayrimenkulleri üzerinde irtifak, intifa, sükna, gayrimenkul mükellefiyeti, bedelli veya bedelsiz yola terk, kamuya terk, ifraz, tevhit yapabilir, kat irtifakı ve kat mülkiyeti tesis edebilir. Tapu dairelerinde gayrimenkullerle ilgili her türlü cins tashihi, ifraz, tevhid, taksim, parselasyon ile ilgili her nevi muamele ve tasarrufları gerçekleştirebilir. 2. Lüzumlu görülecek menkul ve gayrimenkul malları satın alabilir, satabilir, kiralayabilir, finansal kiralama yapabilir, yahut kiraya verebilir, yurt içinde ve yurt dışından, teminatlı yahut teminatsız, her türlü borç alabilir. Şirketin sahip olduğu her türlü menkul ve gayri menkulleri ile her türlü sabit tesis ve demirbaşları üzerinde gerek namına gerekse üçüncü şahıs ve tüzel kişiler namına teminat, kefalet, işletme rehni ve ipotek tesis edebilir, fek edebilir. Alacaklarına karşılık, ipotek veya rehin alabilir, borçlarının teminatı olarak veya üçüncü şahıslar lehine, ipotek yahut rehin verebilir, bu ipoteklerin terkinini talep edebilir, her türlü kefalet ve teminat verebilir. 3. Şirket konusu işlerin oluşabilmesi için kanuni mevzuatın gerekli kıldığı tüm teşebbüs ve merasimi ifade ederek gerekli
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BAHÇELİEVLER İLÇESİ FİRMA REHBERİ

YENİBOSNA SEMTİ FİRMA REHBERİ

YENİBOSNA MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

DEĞİRMENBAHÇE CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan HİRA AKSESUAR TEKSTİL İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar