Reklamlar

HİZMET OTOMATİK KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BAYRAMPAŞA / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 22.08.2006

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiORTA MAHALLE FATİH SOKAK KARAGÖZ İŞ HANI NO:9/15
Posta Kodu:34030
SemtiNUMUNEBAĞ
İlçesiBAYRAMPAŞA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 635 16 34
Faks Numarası:0212 671 65 31
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


HİZMET OTOMATİK KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 22.08.2006 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Telekomünikasyon Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Hırsız Ve Yangın Alarm Sistemleri Ve Kapı Konuşma Sistemlerinin (Diyafon) (Görüntülü Olanlar Dâhil) İmalatı (Motorlu Kara Taşıtları İçin Alarm Sistemleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(67) TELEKOMÜNİKASYON
Nace Kodu (Sektörü):(26.30.09)
HIRSIZ VE YANGIN ALARM SİSTEMLERİ VE KAPI KONUŞMA SİSTEMLERİNİN (DİYAFON) (GÖRÜNTÜLÜ OLANLAR DÂHİL) İMALATI (MOTORLU KARA TAŞITLARI İÇİN ALARM SİSTEMLERİ HARİÇ)
Firmanızın faliyet alanlarını eklemek için İletişim linkini kullanabilirsiniz.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BAYRAMPAŞA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

NUMUNEBAĞ SEMTİ FİRMA REHBERİ

ORTA MAHALLE FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan HİZMET OTOMATİK KAPI VE KEPENK SİSTEMLERİ İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar