Reklamlar

INOCRA DERİ ÜRÜNLERİ TASARIM VE ÜRETİM ÇÖZÜMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ADALAR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 12.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiNİZAM MAHALLESİ ZİYA PAŞA SOKAK NO:1/1
Posta Kodu:34970
Semt AdıBÜYÜKADA
İlçesiADALAR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


INOCRA DERİ ÜRÜNLERİ TASARIM VE ÜRETİM ÇÖZÜMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 12.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Deri, Kürk Ve Saraciye Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Deri Ve Kürklü Deri İmalatı (Kürkün Ve Derinin Tabaklanması, Sepilenmesi, Boyanması, Cilalanması Ve İşlenmesi)(İşlenmiş Derinin Başka İşlemlere Tabi Tutulmaksızın Yalnızca Tamburda Ütülenmesi Ve Kurutulması Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(34) DERİ, KÜRK VE SARACİYE

Nace Kodu
(Sektörü):
(15.11.10) DERİ, KÜRKLÜ DERİ İMALATI, KÜRK, DERİ TABAKLAMA, BOYAMA, İŞLEME

1- Her nevi deri aksesuar tasarımı , üretim öncesi , üretim esnası ve üretimde doğabilecek sorunların çözümü , üretimi , toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 2- Her türlü aksesuar dizaynı , tasarımı , patenti , inovasyonu ve inovatif çözümleri yapmak ve üretmek . Şirket konusu ile ilgili Bilirkişilik danışmanlık yapmak. 3-Hertürlü deri , ahşap, metal ve plastik ten yapılan ürünlerin tasarımlarını ve üretimlerini yapmak kullanılan ham madde, yarı mamul, yardımcı madde, montaj ve yapıştırma maddelerinin toptan ve perakende alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 4- Her türlü motorlu taşıt ticareti, yedek parça ithalat ve ihracatını yapmak. Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri verebilir 5- Her türlü inşaat taahhüt işleri; konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, satmak, kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak. 6- Her türlü restoran, cafe, lokanta gibi gıda satışının yapılabileceği tesisleri kurar, işletir, kiralar, kiraya verir ve bu gibi yerlerin rezervasyon ve organizasyon işlerini yapar. 7- Her türlü ayakkabı, dayanıklı tüketim malları, elektronik eşya , demir çelik, elektrik malzemeleri, mobilya ve beyaz eşya , emlak müşavirliği, nakliye ve taşımacılık, oto alım satım ve kiralama, gıda, tekstil, inşaat, kimyevi madde, madeni eşya, makine ve teçhizat alım satımı ve toptan perakende satış ve dahili ticaretini ithalat ihracatını yapmak 8- Konusu ile ilgili hertürlü madde ve yardımcı malzemenin alım satımı ve toptan Perakende, internetten satıs ve dahili ticaretini ithalat ihracatını yapmak. 9- Faaliyetini sürdürebilmek için gerekli olan tesislerin insaası makine ve tesislerinin alımı, montajı gayrimenkullerinin alınması, kiralanması, satılması veya kiraya verilmesi, insaat yapmak, ifraz vetevhid, kat irtifakı, kat mülkiyeti tesis eder.ipotek eder veya ipotekleri uzatabilir, fek eder, tapuya tescil eder gayri menkullerle ve aynı haklarla her çeşit iltizami ve tasarrufi işlemlerde bulunabilir. 10- Ticaretini yapacağı emtiaların satısını yapabilmek için yurt içinde ve dışında toptan ve perakende mağazalar açmak, gerektiğinde pazarlama şirketleri kurmak veya kurulmuş şirketlere ortak olmak. 11- Faaliyet konusu ile ilgili olarak yerli ve yabancı ticaret ve sanayi kuruluşlarının acentelik distrübütörlük, mümessillik, teknik
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ADALAR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

BÜYÜKADA SEMTİ FİRMA REHBERİ

NİZAM MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

ZİYA PAŞA SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan INOCRA DERİ ÜRÜNLERİ TASARIM VE ÜRETİM ÇÖZÜMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar