Reklamlar

JOY OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BAHÇELİEVLER / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 09.08.2016

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERKEZ MAHALLESİ YUSUF AĞA SOKAK YASEMİN PLAZA NO:8 KAT:2 D:22
Posta Kodu:34197
Semt AdıYENİBOSNA
İlçesiBAHÇELİEVLER
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


JOY OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 09.08.2016 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Motorlu Taşıt Satış Ve Servisi Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Otomobillerin Ve Hafif Motorlu Kara Taşıtlarının Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Perakende Ticareti (Ambulans Ve Minibüs Benzeri Motorlu Yolcu Taşıtları Dâhil (3,5 Tondan Daha Az)) (Galericiler Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(53) MOTORLU TAŞIT SATIŞ VE SERVİSİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(45.11.11) OTOMOBİL, HAFİF MOTORLU KARA TAŞITLARI, AMBULANS, MİNİBÜS PERAKENDE TİCARETİ

-Her türlü motorlu taşıt ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak. -Her türlü otomobil, otobüs, minibüs, midibüs, kamyon, kamyonet, traktör, taksi, motosiklet, bisiklet, treyler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıtlarının, greyder, silindir vb. ağır iş ve sanayi makinelerinin, yükleme, boşaltma iş makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında ticaretini yapmak , acente, bayilik ve mümessilliğini almak, ithalat ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapmak. -Motorlu kara nakil vasıtalarının iç ve dış lastikleri, jantların, direksiyon, akülerin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. -Yurt içinde ve yurt dışında kurulu bulunan kara, hava ve deniz vasıtalarına ait iç ve dış lastik fabrikalarının bayilik, mümessilliğini almak ve servislerini açmak, işletmek. -Oto galerileri açmak, işletmek veya işlettirmek. -Otomobil sektöründe faaliyet göstermek, her marka ve modeldeki araçların tamiri, bakımı, onarımı, iç ve dış bakımı ve yedek parçalarının imalatını, alım ve satımını, ithalatını ve ihracatını yapmak. -Otomotiv aksam ve parçaları aksesuarları akümülatörlerin alımı, satımı ithali ihracı ve pazarlamasını yapmak. -Ticari amaçlı her türlü motorlu araç kiralama hizmetleri vermek, her türlü hava, deniz, kara vasıtaları ile şehir içi, şehirler arası ve uluslararası yolcu taşımacılığı yapmak. Şirket bu amaçları gerçekleştirmek için ; -Yurt içinde ve yurt dışında faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişilerle şirket faaliyetinin gerektirdiği ölçüde ve her sıfatta alım, satım, kira istisna, komisyonculuk, vekalet, hizmet, ariyet, taşıma, emanet, kefalet, teknik müşavirlik, mümessillik, bayilik, acentelik, distribütörlük ve hukuka uygun her türlü sözleşmeleri akdedebilir, başkalarına devredebilir, iç ve dış teknik yardım know-how anlaşmaları yapabilir patent ve ihtira beratı gibi sınai haklar kazanabilir, kiraya verebilir, satıp devredebilir. - Konusu ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında bürolar, satış ve teşhir yerleri ve depolar açabilir. Konusu ile ilgili araştırma geliştirme hizmetleri personel yetiştirme ve buna benzer faaliyetlerde bulunabilir, bu konuda yerli ve yabancı şahıs ve firmalarla işbirliği yapabilir. Konusu ile ilgili kurulmuş ve kurulacak yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişilerle ortaklık kurabilir, bunlar tarafından ihraç olunacak hisse senedi ve tahvilleri alabilir, iştirak taahhütlerinde bulunabilir, aracılık yapmamak
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BAHÇELİEVLER İLÇESİ FİRMA REHBERİ

YENİBOSNA SEMTİ FİRMA REHBERİ

YENİBOSNA MERKEZ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan JOY OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar