Reklamlar

LENKA TEKSTİL VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ MATBAA VE KİMYASAL MADDELER İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ BAĞCILAR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 27.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiKİRAZLI MAHALLESİ 1195. SOKAK NO:8/A
Posta Kodu:34212
Semt AdıGÜNEŞLİ
İlçesiBAĞCILAR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


LENKA TEKSTİL VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ MATBAA VE KİMYASAL MADDELER İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 27.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Ev Tekstili Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Tekstil Ürünlerinin Bir Ücret Veya Sözleşmeye Dayalı Olarak Toptan Satışını Yapan Aracılar (İplik, Kumaş, Ev Tekstili, Perde Vb. Ürünler) (Giyim Eşyaları Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(40) EV TEKSTİLİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.16.04) TEKSTİL ÜRÜNLERİ, İPLİK, KUMAŞ, EV TEKSTİLİ, PERDE TOPTAN SATIŞI YAPAN ARACILAR

1-HER TÜRLÜ TEKSTİL VE TEKSTİL ÜRÜNLERİNİN ALIM SATIMINI YAPMAK. 2-HER TÜRLÜ İÇ VE DIŞ GİYİM ÜRÜNLERİNİN ALIM SATIMINI YAPMAK. 3-HER TÜRLÜ TÜRLÜ TEKSTİL ÜRÜNLERİNİN İMALATINI YAPMAK YAPTIRMAK VE İMALATI İÇİN KONFEKSİYON ATÖLYELERİ AÇMAK. 4-HER TÜRLÜ TEKSTİL ÜRÜNLERİNİN İTHALAT VE İHRACATINI YAPMAK. 5-HER TÜRLÜ MATBAA İŞLERİNİ YAPMAK. 6-HER TÜRLÜ MATBAA İŞLERİ İLGİLİ İTHALAT VE İHRACAT İŞLERİ YAPMAK. 7-HER TÜRLÜ KİMYASAL MADDELERİN ALIM SATIMINI YAPMAK. 8-HER TÜRLÜ KİMYASAL BOYA VB. MADDELERİN ALIM SATIMI VE İMALATINI YAPMAK YAPTIRMAK. 9-HER TÜRLÜ İŞİ İLE İLGİLİ KOMİSYONCULUK İŞLERİ YAPMAK. 10-HER TÜRLÜ İŞİ İLE İLGİLİ OLARAK ACENTALIKLAR AÇMAK VEDE AÇTIRMAK.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BAĞCILAR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GÜNEŞLİ SEMTİ FİRMA REHBERİ

KİRAZLI MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

1195. SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan LENKA TEKSTİL VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ MATBAA VE KİMYASAL MADDELER İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar