Reklamlar

MAKASAN MAKİNA KALIP SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL ŞUBESİ ARNAVUTKÖY / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 26.11.2012

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiÖMERLİ MAHALLESİ HADIMKÖY-İSTANBUL YOLU 139 ADA 6 PARSEL
Posta Kodu:34555
Semt AdıHADIMKÖY
İlçesiARNAVUTKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


MAKASAN MAKİNA KALIP SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL ŞUBESİ, 26.11.2012 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Elektrikli Ev Aletleri Aksam Ve Parçalarının İmalatı Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(27.51.07) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ AKSAMI, PARÇALARI İMALATI

Her nevi makine kalıp imalatı imal ettirilmesi ithali ihracı, pazarlaması, hidrolik ve mekanik malzemelerin alımı satımı, pazarlaması, imali, imal ettirilmesi, ithalatı ve ihracatı, çeşitli yan sanayi kuruluşlarına preslerde metal ve plastik parçalar basmak gerektiğinden bunlar üzerinde metal kaplama yapmak.Bu konularla ilgili yurt içi ve yurt dışı taahhüt işlerine girilmesi mühendislik ve proje hizmetlerinin ifası
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ARNAVUTKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

HADIMKÖY SEMTİ FİRMA REHBERİ

ÖMERLİ MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan MAKASAN MAKİNA KALIP SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İSTANBUL ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar