Reklamlar

DOĞUŞ ANTREPO ENTEGRE LOJİSTİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ SANCAKTEPE / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 19.03.2007

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiFATİH MAHALLESİ SAMANDIRA CADDESİ NO:3 KAT.1
Posta Kodu:34885
SemtiEYÜPSULTAN
İlçesiSANCAKTEPE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 471 56 56
Faks Numarası:0212 471 56 56
E-posta Adresi:hakkiakbas[at]hotmail.com
Web Sitesi:


Reklamlar


DOĞUŞ ANTREPO ENTEGRE LOJİSTİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 19.03.2007 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kargo, Posta Ve Depolama Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Dökme Sıvı Depolama Ve Antrepoculuk Faaliyetleri (Yağ, Şarap, Vb. Dâhil, Petrol, Petrol Ürünleri, Kimyasallar, Gaz, Vb. Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(75) KARGO, POSTA VE DEPOLAMA
Nace Kodu (Sektörü):(52.10.05)
DÖKME SIVI DEPOLAMA VE ANTREPOCULUK FAALİYETLERİ (YAĞ, ŞARAP, VB. DÂHİL, PETROL, PETROL ÜRÜNLERİ, KİMYASALLAR, GAZ, VB. HARİÇ)
Gümrük işleri ve gerek kendi adına gerekse temsilcisi olduğu veya olmadığı şahıs firma şirket ve tüzel kuruluşlar adına yükleme boşaltma aktarma işlemleri ile gümrik giriş ve çıkış işlemleri yapmak
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

SANCAKTEPE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

EYÜPSULTAN SEMTİ FİRMA REHBERİ

FATİH MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

SAMANDIRA CADDESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan DOĞUŞ ANTREPO ENTEGRE LOJİSTİK HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar