Reklamlar

MAVİ YAPI ALÇI DEKORASYON SEVİL ARSLAN EYÜPSULTAN / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 02.06.2006

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiÇIRÇIR MAHALLESİ GÜNGÖREN CADDESİ NO:55/A ALİBEYKÖYÜ
Posta Kodu:34070
SemtiÇIRÇIR
İlçesiEYÜPSULTAN
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 626 48 94
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


MAVİ YAPI ALÇI DEKORASYON SEVİL ARSLAN, 02.06.2006 tarihinde bir olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Restorasyon Ve İzolasyon Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Dekoratif Malzemenin, Bezemelerin Ve Süslerin Montajı İle İnşaatlardaki Bys. Diğer Bütünleyici Ve Tamamlayıcı İşler (Radyatörleri Kaplayan Izgaraların Montajı İle Akustik Panel, Karo Veya Diğer Malzemeleri İçeren Akustik İşler Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(47) RESTORASYON VE İZOLASYON
Nace Kodu (Sektörü):(43.39.01)
DEKORATİF MALZEMENİN, BEZEMELERİN VE SÜSLERİN MONTAJI İLE İNŞAATLARDAKİ BYS. DİĞER BÜTÜNLEYİCİ VE TAMAMLAYICI İŞLER (RADYATÖRLERİ KAPLAYAN IZGARALARIN MONTAJI İLE AKUSTİK PANEL, KARO VEYA DİĞER MALZEMELERİ İÇEREN AKUSTİK İŞLER DÂHİL)
İç dekorasyon işleri,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

EYÜPSULTAN İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ÇIRÇIR SEMTİ FİRMA REHBERİ

ÇIRÇIR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

GÜNGÖREN CADDESİ FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan MAVİ YAPI ALÇI DEKORASYON SEVİL ARSLAN isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar