Reklamlar

MEKİN SARACİYE İMALAT TOPTAN VE PAREKENDE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERCAN ŞUBESİ FATİH / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 26.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMERCAN MAHALLESİ UZUNÇARŞI CADDESİ KİLİT HAN APT.NO:57/18
Posta Kodu:34116
Semt AdıTAHTAKALE
İlçesiFATİH
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


MEKİN SARACİYE İMALAT TOPTAN VE PAREKENDE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERCAN ŞUBESİ, 26.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Deri, Kürk Ve Saraciye Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Bavul, El Çantası Ve Diğer Seyahat Aksesuarlarının Perakende Ticareti (Deriden, Deri Bileşimlerinden, Plastik Levhadan, Tekstil Malzemesinden, Vulkanize (Ebonit) Elyaf Veya Mukavvadan) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(34) DERİ, KÜRK VE SARACİYE

Nace Kodu
(Sektörü):
(47.72.02) BAVUL, EL ÇANTASI, SEYAHAT AKSESUARLARI PERAKENDE TİCARET

Her nevi vinleks, deri, kumaştan mamul pazar çantası, spor çantası imalatı, toptan ve perakende satışı ile ithalat ve ihracatı, 3.9.2010 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

FATİH İLÇESİ FİRMA REHBERİ

TAHTAKALE SEMTİ FİRMA REHBERİ

MERCAN MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

UZUNÇARŞI CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan MEKİN SARACİYE İMALAT TOPTAN VE PAREKENDE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MERCAN ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar