Reklamlar

MELET TEKNİK ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ KADIKÖY / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 21.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiDUMLUPINAR MAHALLESİ BAHTLI SOKAK MIZAN APT.NO:66 A
Posta Kodu:34720
Semt AdıFİKİRTEPE
İlçesiKADIKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 551 00 50
Faks Numarası:
E-posta Adresi:goztepe[at]servis.arcelik.com.tr
Web Sitesi:
Reklamlar


MELET TEKNİK ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 21.05.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Evde Kullanılan Elektrikli Cihazların Onarımı (Buzdolabı, Fırın, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Oda Kliması, Elektrikli Küçük Ev Aletleri, Vb.) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(95.22.01) BUZDOLABI, FIRIN, ÇAMAŞIR MAKİNESİ BULAŞIK MAKİNESİ, ODA KLİMASI, ELEKTRİKLİ ALETLER ONARIMI

1- Elektronik, bilgisayar, bilgisayar iletişimi; telsiz iletişimi, cep telefonu, sayaç; sayaç bilgi iletişimi, sistemleri, sistem parçaları, aksesuarları, yedek parçaları, tesisat malzemeleri, işletim ve sarf malzemeleri konularında, temsilcilik, distrübütörlük, taahhüt, mühendislik, danışmanlık, imalat, ithalat, ihracat, iç ve dış ticaretini yapmak. 2- Her türlü elektrik ve elektronik ev aletleri, buzdolabı, bulaşık, çamaşır makineleri, teyp, radyo, televizyon, müzik seti, mutfak robotları, saç kurutma makinesi, tamiri, bakımı, bunlarla ilgili yedek parça aksamlarının, ithalatı, ihracatı. Bu cihazların teknik servis bayiliklerini almak ve işletmek. 3- Her türlü elektrikli ve elektronik kontrol aletleri, elektronik devre elemanları, iletken, yarı iletken ve entegre devre elemanları, mikroçipler ve bunların birleştirme elemanlarının alım, satım ve ithalat ve ihracatını yapmak. 4- Elektrik ve elektronik donanımlı pano, makine, elektrikli küçük el aletlerinin üretimini yapabilir, bunları yurtiçi ve yurtdışına satabilir. 5- Sabit ve değişken dirençler, sabit ve değişken kondansatörler, selfler, zayıf akım transformatörleri, elektronik tüpleri, diyotlar, transistörlerin alım, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 6- Her türlü elektrik malzemeleri ile bilimum elektrik motorları, bobinaj, tevzi panosu, uzaktan kumandalı otomasyon tesisleri, regülatör ve bunların yedek parça ve aksesuarların ile yine her tür alçak ve yüksek gerilim malzemelerinin ithalatı, ihracı, yurtiçi ve yurtdışı pazarlaması ile bu malzeme ve cihazların toptan ve perakende alım ve satımını gerçekleştirmek. 7- Her türlü şajlı ve kuru pillerin alım satımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 8- Yurtiçinde ve yurtdışında her türlü resmi ve özel inşaatın elektrik tesisatını yapmak, yaptırmak, taahhütlere girmek, bu işler için gerekli organizasyonları kurmak. 9- Her türlü inşaat taahhüt işleri, konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak, kendi arazi ve arsalar almak, unların üzerine veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

KADIKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

FİKİRTEPE SEMTİ FİRMA REHBERİ

DUMLUPINAR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

BAHTLI SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan MELET TEKNİK ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar