Reklamlar

MİNİMUM OTOMOTİV BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ ZEYTİNBURNU / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 12.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMALTEPE MAHALLESİ LİTROS MALTEPE YOLU SOKAK NO:3/1
Posta Kodu:34010
Semt AdıTOPKAPI
İlçesiZEYTİNBURNU
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:www.minoto.com
Reklamlar


MİNİMUM OTOMOTİV BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ, 12.06.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Motorlu Taşıt Satış Ve Servisi Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Otomobil Ve Hafif Motorlu Kara Taşıtlarının Diğer Perakende Ticareti (Ambulans Ve Minibüs Benzeri Motorlu Yolcu Taşıtları Dâhil (3,5 Tondan Daha Az)) (Aracılar İle İnternet, Tv. Vb. Üzerinden Ticaret Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(53) MOTORLU TAŞIT SATIŞ VE SERVİSİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(45.11.13) OTOMOBİL, HAFİF MOTORLU KARA TAŞITLARI, AMBULANS, MİNİBÜS PERAKENDE TİCARETİ

Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır: a. Şirket otomotiv sanayi ile ilgili olarak otobüs, minibüs, midibüs, kamyon, kamyonet, traktör, taksi, motosiklet, bisiklet, trayler dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere motorlu veya motorsuz kara, hava, deniz taşıtlarının, grayder, silindir vb. ağır iş ve sanayi makinelerinin, yükleme, boşaltma ve iş makinelerinin yurt içinde ve yurt dışında alımını, satımını, imalatını ve ticaretini yapabilir, alım satımına aracılık yapabilir, bu amaçla internet siteleri oluşturabilir, edinebilir, iletebilir, devralabilir, internet, online sistemler, veya telekomünikasyon yoluyla ticaret yapabilir, bu vasıtaları pazarlayabilir. Acente, bayilik ve mümessillikler alabilir; ithalat, ihracat, toptan ve perakende ticaretini yapabilir. b. Şirket otomotiv sektöründe faaliyet göstermek maksadıyla sanal ortamlarda mağazalar açabilir, bu amaçla otomotiv sektöründe her türlü yan sanayisinde faaliyet gösteren işyerleri ve kuruluşları açılan sanal mağazalarda oluşturulan platforma üye yapabilir. Bu işlerin ürünlerini ve hizmetlerini sanal ortamda pazarlayabilir. Her türlü bireysel veya kurumsal internet servis hizmetleri sağlayabilir, internet son kullanıcılarına fatura düzenleyebilir, abonelik sistemi kurabilir, danışmanlık yapabilir. c. Şirket otomotiv sektörü ile ilgili internette web sitesi ve/veya aplikasyon oluşturabilir, teknolojik mecralarda reklam gösterimleri yapabilir, elektronik ortamda alış veriş merkezleri oluşturabilir, elektronik ortamda ticaret yapabilir, ödeme sistemleri oluşturulmasına dair hizmetler sunabilir, tanıtabilir, pazarlayabilir, satabilir, verilen hizmet ve ürünlerle ilgili olarak internet son kullanıcıları dahil olmak üzere bireysel ve kurumsal müşterilere fatura kesebilir. d. Şirket otomotiv sektörü ile ilgili her türlü yedek parça ve yan sanayi ürünlerini hem yeni hem de ikinci ek olarak mağaza ve sanal mağazalarda alabilir, satabilir, ithalatını, ihracatını, toptan ve perakende ticaretini yapabilir. e. Şirket otomotiv bakımları üstlenecek tamirhane, servis, oto kuaförleri, oto yıkama, otopark ve garajlar açabilir. f. Şirket motorlu kara nakil vasıtalarının iç ve dış lastikleri, jantların alım satımı, ithalat ve ihracatını yapabilir. g. Şirket otomotiv sektörü ile oto galeriler açabilir, devralabilir, işletebilir ya da işlettirebilir. h. Şirket yurt içinde yurt dışında kurulu bulunan kara, hava, deniz taşıtlarına ait iç ve dış
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ZEYTİNBURNU İLÇESİ FİRMA REHBERİ

TOPKAPI SEMTİ FİRMA REHBERİ

MALTEPE MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

LİTROS MALTEPE YOLU SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan MİNİMUM OTOMOTİV BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar