Reklamlar

MNG KARGO YURTİÇİ VE YURTDIŞI TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ ÇENGELKÖY ŞUBESİ ÜSKÜDAR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 10.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ BOSNA BULVARI AYIŞIĞI EVLERİ NO:634/3C
Posta Kodu:34682
Semt AdıKİRAZLITEPE
İlçesiÜSKÜDAR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0216 443 00 79
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


MNG KARGO YURTİÇİ VE YURTDIŞI TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ ÇENGELKÖY ŞUBESİ, 10.05.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Kargo, Posta Ve Depolama Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Paket Ve Koli Gibi Kargoların Toplanması, Sınıflandırılması, Taşınması Ve Dağıtımı Faaliyetleri (Dökme Yükler Ve Evrensel Hizmet Yükümlülüğü Altında Postacılık Faaliyetleri Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(75) KARGO, POSTA VE DEPOLAMA

Nace Kodu
(Sektörü):
(53.20.10) PAKET, KOLİ, KARGO TOPLAMA, TAŞIMA, DAĞITIM

a)Kara (demiryolu dahil), hava ve deniz yollarıyla yabancı ülkelerden Türkiye ye ve Türkiye den yabancı ülkelere ve Türkiye dahilinde ve Türkiye haricinde (uluslararası ve yurt içi) hızlı kargo tasımacılıgı, nakliyecilik ve taahhüdü isleri yapmak; buna iliskin gerekli yatırımlarda bulunmak. b)Ilgili mevzuat uyarınca gerekli izinlerin alınması kaydıyla posta hizmeti verilmesi ve/veya bunun için gerekli altyapının kurulup işletilmesi.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜSKÜDAR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

KİRAZLITEPE SEMTİ FİRMA REHBERİ

MEHMET AKİF ERSOY MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

BOSNA BULVARI FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan MNG KARGO YURTİÇİ VE YURTDIŞI TAŞIMACILIK ANONİM ŞİRKETİ ÇENGELKÖY ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar