Reklamlar

MÜCAHİT KAVÇAN ÇET OTOMOTİV ALIM SATIM AVCILAR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 27.05.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiGÜMÜŞPALA MAHALLESİ SEYİSOĞLU SOKAK NO:50/10
Posta Kodu:34320
Semt AdıGÜMÜŞPALA
İlçesiAVCILAR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


MÜCAHİT KAVÇAN ÇET OTOMOTİV ALIM SATIM, 27.05.2019 tarihinde bir Şahıs Firması olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Motorlu Taşıt Satış Ve Servisi Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Otomobillerin Ve Hafif Motorlu Kara Taşıtlarının Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Perakende Ticareti (Ambulans Ve Minibüs Benzeri Motorlu Yolcu Taşıtları Dâhil (3,5 Tondan Daha Az)) (Galericiler Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(53) MOTORLU TAŞIT SATIŞ VE SERVİSİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(45.11.11) OTOMOBİL, HAFİF MOTORLU KARA TAŞITLARI, AMBULANS, MİNİBÜS PERAKENDE TİCARETİ

Her türlü motorlu taşıt ticareti ithalat ve ihracatını yapmak. Her türlü otobüs minibüs midibüs kamyon kamyonet traktör taksi motosiklet bisiklet treyler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara hava deniz taşıtlarının greyder silindir v.b.ağır iş ve sanayi makinelerinin yükleme boşaltma iş makinelerinin toptan ve perakende alımı satımı dağıtımı ithalat ve ihracatını yapmak. Motorlu kara nakil vasıtalarının iç ve dış lastikleri jantların direksiyon akülerin toptan ve perakende alımı satımı dağıtımı ithalat ve ihracatını yapmak. Yurt içinde ve yurt dışında kurulu bulunan kara hava ve deniz vasıtalarına ait iç ve dış lastik fabrikalrının bayilik mümessilliklerini almak ve servislerini açmak işletmek. Oto galerileri açmak işletmek veya işlettirmek. Otomobil sektöründe faaliyet göstermek her marka ve modeldeki araçların tamiri bakımı onarımı iç ve dış bakımı ve yedek parçalarının alım ve satımını ithalatını ve ihracatını yapmak. Otomotiv aksam ve parçaları aksesuarları akümülatörlerin alımı satımı ithali ihracı ve pazarlaması.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

AVCILAR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GÜMÜŞPALA SEMTİ FİRMA REHBERİ

GÜMÜŞPALA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

SEYİSOĞLU SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan MÜCAHİT KAVÇAN ÇET OTOMOTİV ALIM SATIM isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar