Reklamlar

MUHAMMET ZEKİ AKPINAR AKPINAR YAPI MEKANİK ARNAVUTKÖY / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 20.10.2014

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiNENEHATUN MAHALLESİ FATİH CADDESİ NO:356/C
Posta Kodu:34275
Semt AdıARNAVUTKÖY
İlçesiARNAVUTKÖY
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 597 11 36
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


MUHAMMET ZEKİ AKPINAR AKPINAR YAPI MEKANİK, 20.10.2014 tarihinde bir olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Termosifon, Şofben, Banyo Kazanı Vb. Bakım Ve Onarımı (Merkezi Isıtma Kazanlarının (Boylerler) Onarımı Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(95.22.03) TERMOSİFON, ŞOFBEN, BANYO KAZANI BAKIMI, ONARIMI

1-Termosifon , şofben, banyo kazanı vb .bakım onarım tamirin yapmak 2-Havalandırma Baca, Davlumbaz, fan ve filtre sistemleri imalat ve montaj
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ARNAVUTKÖY İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ARNAVUTKÖY SEMTİ FİRMA REHBERİ

NENEHATUN MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

FATİH CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan MUHAMMET ZEKİ AKPINAR AKPINAR YAPI MEKANİK isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar