Reklamlar

MZ EĞİTİM DANIŞMANLIK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ÜMRANİYE / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 27.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiATATÜRK MAHALLESİ YAYLA SOKAK NO:19 A
Posta Kodu:34764
Semt AdıATATÜRK
İlçesiÜMRANİYE
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


MZ EĞİTİM DANIŞMANLIK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 27.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Restoran Ve Yiyecek İçecek Hizmetleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Döner, Lahmacun Ve Pidecilik (İçli Pide (Kıymalı, Peynirli Vb.)) Faaliyeti (Garson Servisi Sunanlar İle Self Servis Sunanlar Dâhil, İmalatçıların Ve Al Götür Tesislerin Faaliyetleri İle Seyyar Olanlar Hariç) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(17) RESTORAN VE YİYECEK İÇECEK HİZMETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(56.10.06) DÖNERCİ, LAHMACUN, PİDECİ

1. Eğitim ve öğretim hizmetleri konusunda Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarının izin verdiği her seviyede ana okulu, ilköğretim okulu, lise, yüksek okul ve üniversite açabilir, işletebilir. 2. Lise ve fakültelere hazırlık kursları, yabancı dil kursları açmak. 3. Çeşitli mesleki alanlarda beceri kazandırmak maksadıyla sanat ve mesleğe yönelik (bilgisayar, daktilo, muhasebe, modelistlik, stilistlik) eğitim ve öğretim vermek, özel dershane ve kurs açıp işletmek. 4. Futbol, basketbol, voleybol, yüzme, kros, buz pateni, atletizm, santranç gibi alanlarda eğitim vermek amacıyla kurslar açmak ve işletmek. 5. Şirket yurt içinde sürücü belgesi vermek amacıyla sürücü kursları açabilir, işletebilir. 6. Eğitim ve öğretim amaçlı her türlü laboratuvar kurmak, araç ve gereç, doküman ve laboratuvar malzemelerinin alımı, satımı, ithal ve ihracını yapmak. 7.Yurt dışından gelen öğrencilere danışmanlık hizmeti vermek. 8. Her türlü gıda maddelerini almak, satmak, gıda maddelerini paketlemek için tesisler kurmak, işletmek, kiralamak, kiraya vermek. 9. İnsanların beslenmesinde önemli bir etkinliği olan ve gıda sektörüne konu teşkil eden her nevi sıcak, soğuk, dondurulmuş, kurutulmuş ve konsantresi yapılmış besin maddelerinin pazarlanması konusunda toptan ve perakende satış yapmak amacı ile gerekli olan satış mağazalarını açmak ve işletmek. 10-Her türlü gıda işletmeciliği, her türlü un ve undan yapılan mamulleri, bunların katkı maddelerini, her türlü Karada, suda yaşayan hayvanlardan elde edilen gıda maddelerini, süt ve süt ürünlerini, dondurulmuş, kurutulmuş, Su haline getirilmiş, çeşitli meyve sebzeler, nebati ve sıvı yağlar, kuruyemişler, baharatlar, her türlü tarım ürünleri, Hububat, baklagiller ve tahılların işlenmesi ile elde edilen ürünlerin, her nevi tüketim maddelerinin alımı, satımı, İmalatı ve pazarlamasını yapmak. 11 -Her türlü, gıda işletmelerini, lokanta, restoran, pastane, çay bahçesi, cafe, fastfood, kurmak, işletmek, soğuk hava depoları, paketleme, şişeleme, perakende ve toptan satış yerleri işletmek kurmak, kurdurmak, şubeler açmak, bayilik vermek. 12-Her türlü gıda maddeleri ile ilgili sanayi makineleri, yardımcı tezgahlar ve yedek parçalarının alım, satımı, ithalat ve ihracatını yapmak. 13- Şirketin amacına ulaşabilmesi için lüzumlu taşıt, makine ve tesisleri ile gayrimenkulleri iktisap etmek, devir ve ferağ etmek, kiraya vermek, kiraya
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÜMRANİYE İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ATATÜRK SEMTİ FİRMA REHBERİ

ATATÜRK MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

YAYLA SOKAK FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan MZ EĞİTİM DANIŞMANLIK GIDA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar