Reklamlar

NOKTA BİLGİSAYAR İNTERNET HİZMETLERİ OĞUZ ÇEVİK EDİRNE

Kuruluş Tarihi: 30.12.1999

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiSABUNİ MAHALLESİ TAHMİS ARALIĞI NAZİF TAŞÇI İŞ MERKEZİ KAT:3 NO:12
Posta Kodu:
Semti
İlçesiMerkez
İliEDİRNE
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:2135280
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


NOKTA BİLGİSAYAR İNTERNET HİZMETLERİ OĞUZ ÇEVİK, 30.12.1999 tarihinde bir Şahıs Firması olarak kurulmuş olup Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Bilgi Ve İletişim Hizmetleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, İnternet Kafeler Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(10) Bilgi ve İletişim Hizmetleri
Nace Kodu (Sektörü):(93.29.03)
İnternet kafeler
Firmanızın faliyet alanlarını eklemek için İletişim linkini kullanabilirsiniz.
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:EDİRNE FİRMA REHBERİ
Ticaret Odası:Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

İli:Edirne
İl Plaka No:22
İl Telefon Kodu:0284
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan NOKTA BİLGİSAYAR İNTERNET HİZMETLERİ OĞUZ ÇEVİK isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar