Reklamlar

NOMA ENERJİ SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ BEŞİKTAŞ / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 18.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiBALMUMCU MAHALLESİ BARBAROS BULVARI İBA BLOKLARI SİTESİ NO:40A
Posta Kodu:34349
Semt AdıGAYRETTEPE
İlçesiBEŞİKTAŞ
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


NOMA ENERJİ SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ, 18.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Konutlarda, Bürolarda Ve Mağazalarda Kullanılan (Sanayi Tipi Olmayan) Klimaların Toptan Ticareti Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.43.12) EV TİPİ, SALON TİPİ KLİMA TOPTAN TİCARETİ

Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır: 1- Soğutma ve ısıtma amacına yönelik sanayi tipi, duvar tipi, yer tipi sıcak ve soğuk sistemli klimalar, soğutma ve ısıtma ekipmanları alımı, satımı, distribütörlüğü, ithalat, ihracat ve dahili ticareti üretimi ve pazarlamasını yapmak. 2- Her türlü havalandırma kanalları, fan-coil, chiller, klima santralleri, aspiratör, vantilatör, nem alıcı, nemlendirici, paket tipi klimalar, hava perdesi, hava temizleme, hava menfezlerinin, alımını satımını, ihracatını, ithalatını, pazarlamasını ve dahili ticaretini yapmak. 3- Bilumum enerji sistemleri, teknolojileri, hidrojen teknolojileri ve sistemleri ileri teknoloji sistemleri, projelendirme aracılık ve danışmanlık hizmetleri vermek. Enerji sistemleri teknolojileri, hidrojen teknolojileri ve sistemleri ileri teknoloji sistemleri cihazları işlerinde ithalatını, ihracatını yapmak, inşaat dahil komple taahhütlere girişmek tali acentelikler ve tesisler kurmak mevzu bahis ürünlerin pazarlama ve satışını gerçekleştirmek. 4- Sıcak ve soğuk iklimlendirme sistemleri ile ilgili her türlü taahhütlerde bulunmak, gerek özel anlaşmalar, gerekse ihale usulü taahhütlerde bulunmak, taahhütler almak, taahhütler vermek. 5- Isıtma, soğutma, havalandırma ve klima sistemlerini planlamak, projelendirmek, taahhüdünde bulunmak, müşavirliğini ve mühendislik hizmetleri vermek ve yurt içi ve yurt dışı ihalelerine girmek, konusu ile ilgili taahhütlerde bulunmak, bayilikler açmak, vermek, almak ve servislerini açmak. 6- Konuları ile ilgili yurt içinde ve yurt dışında servis ve montaj hizmetleri için işletmeler kurmak, işletmek veya servis ve montaj hizmetlerini hariçteki kişilere veya işletmelere yaptırmak. 7- Her türlü bina, büro, tesis ve yapılar ile peyzaj mimarisi ve çevre düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik, teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, proje, teknik hesaplar, danışmanlık, etüt, araştırma, tasarım, fizibiliteler yapmak, bununla ilgili hizmet grupları oluşturmak ve işletmek. 8- Her türlü mesken ve is yerleri inşaatları yapmak, sözleşmeler yapmak, bu mesken ve is yerlerinin tadilat ve montaj isleri, peyzaj ve çevre düzenlemelerini yapmak. Şirket yukarıda belirtilen amaç ve konuyu gerçekleştirmek için aşağıdaki işleri de yapabilir: A-Konusu ile ilgili faaliyetler için gerekli; menkul, gayrimenkul, tesis, arazi, devir almak, devretmek, inşa etmek, satın almak, satmak, kiralamak, kiraya
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BEŞİKTAŞ İLÇESİ FİRMA REHBERİ

GAYRETTEPE SEMTİ FİRMA REHBERİ

BALMUMCU MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

BARBAROS BULVARI FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan NOMA ENERJİ SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar