Reklamlar

NOVA ELEKTRONİK VE OTOMASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ZEYTİNBURNU / İSTANBUL

Kuruluş Tarihi: 07.12.2004

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMALTEPE MAHALLESİ DAVUTPAŞA CADDESİ SERÇEKALE SOKAK NO:10/1 TOPKAPI
Posta Kodu:34093
SemtiTOPKAPI
İlçesiZEYTİNBURNU
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:0212 225 55 96
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:


Reklamlar


NOVA ELEKTRONİK VE OTOMASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 07.12.2004 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Radyo Ve Televizyon İmalatı (Taşıtlarda Kullanılanlar Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ
Nace Kodu (Sektörü):(26.40.09)
RADYO VE TELEVİZYON İMALATI (TAŞITLARDA KULLANILANLAR DÂHİL)
Her türlü elektronik elektrik otomasyon mekanik elektro-mekanik bilgisayar pnömatik tıbbi ve biomedikal malzemeler elemanlar ürünler parçalar yedek parçalar yurt içinde ve yurt dışında toptan ve perakende alımı satımı temsilciliği imalatı ithalatı ihracatı üretimi işçiliği servisi onarım ve bakımını yapmak ve yaptırmak,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Firma Rehberi:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ZEYTİNBURNU İLÇESİ FİRMA REHBERİ

TOPKAPI SEMTİ FİRMA REHBERİ

MALTEPE MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

SERÇEKALE SOKAK FİRMA LİSTESİ
Ticaret Odası:İstanbul Ticaret Odası

İli:İstanbul
İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan NOVA ELEKTRONİK VE OTOMASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar

TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar