Reklamlar

OLBIS DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İSTANBUL TRAKYA SERBEST BÖLGESİ ŞUBESİ ÇATALCA / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 13.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiFERHATPAŞA SB MAHALLESİ AÇELYA SOKAK NO:4/301
Posta Kodu:34540
Semt AdıÇATALCA
İlçesiÇATALCA
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


OLBIS DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İSTANBUL TRAKYA SERBEST BÖLGESİ ŞUBESİ, 13.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Beyaz Eşya Toptan Ticareti (Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Çamaşır Kurutma Makinesi Vb.) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.43.01) BEYAZ EŞYA, BUZDOLABI, ÇAMAŞIR MAKİNESİ, BULAŞIK MAKİNESİ, FIRIN TOPTAN TİCARETİ

Şirketin amaç ve konusu başlıca şunlardır -Her türlü Beyaz Eşyanın, elektrikli ev aletlerinin, her türlü hediyelik eşyaların, Mobilya, ahşaptan yapılmış ürünlerin, bunların aksesuarlarının ve kullanıma hazır her türlü eşyaların alım satımını yapmak, İthalat ve İhracatını yapmak. - Beyaz eşya alım satımını yapmak İthalat ve İhracatını yapmak. - Her Türlü Elektrikli ev aletlerinin alım satımını yapmak ve ithalat ve İhracatını yapmak. - Her türlü ev eşyasının alım satımını, İthalat ve İhracatını yapmak. - Her türlü mobilya ve ahşap eşyaların. Bunların aksesuarlarının alım satımını yapmak. - Şirket konusuyla ilgili yurtdışında veya başka bir serbest bölgede şube açabilir. - Şirket Konusuyla ilgili Nakliye ve depolama işlerini yapabilir. Şirket Serbest Bölgelerde Konusuyla ilgili yer ve araç kiralayabilir 8.3902 10 00 00 19 Polipropilen Hammaddesinin Alım Satımını Yapmak. - Her türlü altın (külçe altın hariç), mücevher, gümüş, bronz, platin, elmas, safir, inci, pırlanta, yakut, zümrüt ve diğer kıymetli madenlerden ve taşlardan mamul her türlü mücevherat, bilezik, kolye, yüzük, saat gibi süs ve takı eşyalarının imalatını yapmak, başkalarına imal ettirmek,
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ÇATALCA İLÇESİ FİRMA REHBERİ

ÇATALCA SEMTİ FİRMA REHBERİ

FERHATPAŞA SB MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan OLBIS DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İSTANBUL TRAKYA SERBEST BÖLGESİ ŞUBESİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar