Reklamlar

OROTECH TEKNOLOJİ VE MEDYA PRODÜKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ESENYURT / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 27.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiMEVLANA MAHALLESİ SULTAN AHMET CADDESİ ÖDÜL APT. ( NO:5 BLK)B BLOK N:6/1/31
Posta Kodu:34515
Semt AdıMEHTERÇEŞME
İlçesiESENYURT
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


OROTECH TEKNOLOJİ VE MEDYA PRODÜKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ, 27.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Elektrikli Ev Aletleri Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Radyo, Televizyon, Video Ve Dvd Cihazlarının Toptan Ticareti (Antenler İle Arabalar İçin Radyo Ve Tv Ekipmanları Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(66) ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(46.43.09) RADYO, TELEVİZYON, ARAÇ RADYOSU, VİDEO, DVD CİHAZLARI TOPTAN TİCARETİ

TEKNOLOJİ 1-Elektronik güvenlik sistemleri satış, kurulum ve devreye alınması. 2-Şehir güvenlik sistemleri, İşyeri, Mesken, Garaj, Hastane, Depo, Okul, Kreş, Fabrika, Askeri tesis, televizyon binası V.S gibi yerlerde kullanılan otomasyon sistemlerinin montajı tamir ve bakımı, elektronik güvenlik sistemleri ve kapı sistemlerinin, yangın kapılarının imalatı, ithalatı, ihracatı, toptan ve perakende alım satım pazarlama ve dahili ticaretini yapmak. 3-Her türlü, güvenlik sistemleri, otopark sistemleri, emniyet bölmeleri, bilgisayar bağlantılı kamera geçiş kontrol sistemleri, çevre güvenlik kamera sistemleri, kapalı bilgisayarlı elektronik güvenlik sistemleri, kapalı devre televizyon sistemleri, siber güvenlik sistemleri, yangın ihbar söndürme sistemleri, görüntülü ve bilgisayarlı güvenlik sistemlerinin yazılımları ve yedek parçalarının imalatı, ithalatı, ihracatı toptan ve perakende alım satım pazarlamasını yapmak ve kanuna aykırı olmayan ana sözleşmesinde yazılı diğer işler. MEDYA PRODÜKSİYON 1)Televizyon yayın sistemleri satışı kurulumu ve devreye alınması.Her türlü ses ve görüntü kayıt ekip ve ekipmanlarının alınması, satılması ve kiraya verilmesi Televizyon ve müzik programları üretmek veya ürettirmek, uluslar arası alanda yayıncılara, prodüktörlere ve komünikasyon organizatörleri ile reklamcılara hizmet vermek. Reklam ve tanıtım programları ve ürünlerinin her türlü yayın aracı ile yayınlanmasını sağlamak. 2)Şirket imal ve ithalinde bulunduğu her türlü sinema, TV, video filmlerinin teşhir, pazarlama, dağıtım işlerini yapmak ve yurtiçi, yurtdışında düzenlenen ödüllü, ödülsüz şenlik, festival, panayır, fuar ve pazarlara katılmak, gösteriler düzenlemek. 3)Film stüdyosu kurulması, kiralanması ve kiraya verilmesi, işletilmesi. 4)Her türlü ses ve görüntü kayıt stüdyolarının kurulması, temsilciliklerinin verilmesi, alınması, bunlarla ilgili telif hakkı ihtira beratı gibi taşınmaz hakların satın alınması ve satılması. Sinema ve TV alanında her türlü teknik danışmanlık hizmeti yapmak. 5)Menajerlik, prodüksiyon ve figürasyon organizasyonu yapmak. 6)Her türlü eserlere ait telif haklarının alınması, telif hakkı satılması. 7)Şirket amaç ve konusuna ait işlerin yapılması ve gerçekleştirilmesi için gerekli sanayi tesisleri, stüdyolar ve laboratuarlar, set ve atölyeler kurmak ve kurulmuş tesisleri ve stüdyoları, işletmeleri satın almak, kiralamak ve bu nitelikteki
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

ESENYURT İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MEHTERÇEŞME SEMTİ FİRMA REHBERİ

MEVLANA MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan OROTECH TEKNOLOJİ VE MEDYA PRODÜKSİYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar