Reklamlar

ORTAKLAR GLOBAL GRUP İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ BAĞCILAR / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 27.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

Adresi100. YIL MAHALLESİ VEYSEL KARANİ CADDESİ AUTOMALL SİTESİ E BL.A. NO:15 E/1840
Posta Kodu:34218
Semt AdıMAHMUTBEY
İlçesiBAĞCILAR
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:0216 550 56 72
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


ORTAKLAR GLOBAL GRUP İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ, 27.06.2019 tarihinde bir Anonim Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Motorlu Taşıt Satış Ve Servisi Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Otomobil Ve Hafif Motorlu Kara Taşıtlarının Diğer Perakende Ticareti (Ambulans Ve Minibüs Benzeri Motorlu Yolcu Taşıtları Dâhil (3,5 Tondan Daha Az)) (Aracılar İle İnternet, Tv. Vb. Üzerinden Ticaret Dâhil) Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(53) MOTORLU TAŞIT SATIŞ VE SERVİSİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(45.11.13) OTOMOBİL, HAFİF MOTORLU KARA TAŞITLARI, AMBULANS, MİNİBÜS PERAKENDE TİCARETİ

OTOMOTİV -Her türlü motorlu taşıt ticareti, ithalat ve ihracatını yapmak. -Her türlü otobüs, minibüs, midibüs, kamyon, kamyonet, traktör, taksi, motosiklet, bisiklet, treyler ve bunlara benzer motorlu ve motorsuz kara, hava, deniz taşıtlarının, greyder, silindir v.b. ağır iş ve sanayi makinelerinin, yükleme, boşaltma iş makinelerinin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. -Motorlu kara nakil vasıtalarının iç ve dış lastikleri, jantların, direksiyon, akülerin toptan ve perakende alımı satımı, dağıtımı, ithalat ve ihracatını yapmak. -Yurt içinde ve yurt dışında kurulu bulunan kara, hava ve deniz vasıtalarına ait iç ve dış lastik fabrikalarının bayilik, mümessilliklerini almak ve servislerini açmak, işletmek. -Oto galerileri açmak, işletmek veya işlettirmek. -Otomobil sektöründe faaliyet göstermek her marka ve modeldeki araçların tamiri bakımı onarımı iç ve dış bakımı ve yedek parçalarının alım ve satımının ithalatını ve ihracatını yapmak. -Otomotiv aksam ve parçaları aksesuarları akümülatörlerin alımı, satımı ithali ihracı ve pazarlaması. Hayvancılık. -Her çeşit canlı hayvan alımı satımı pazarlaması ithalat ve ihracatım yapmak.Her türlü eti yenebilir canlı hayvanların usul ve esaslar dahilinde kesimi yapmak. - Damızlık süt sığırcılığı tesisleri kurmaya işletmeye almaya sat- maya kiraya vermeye kiralamaya ve Besicilik ve hayvan yetiştiriciliği yapmak. -Her türlü besihane kuluçhane kesimhane derihane tabakhane hayvani yağ eritme tesisi buzhane ve soğuk hava tesisleri mezbaha kiralayabilir ve işletebilir. - Şirket başlıca bakliyat türü olan kırmızı ve yeşil mercimek her türlü kuru fasulye nohut ve nohut- tan mamul leblebi pirinç buğday- dan mamul ince ve kalın bulgur üretmek.Ürettiği bu mamullerin paket ve ambalajım yapmak yurt içinde ve yurt dışında pazarlamak. - Her türlü tohum ve yem geliştirme üretme iyileştirme çalış- malan yapmak. -Her türlü bakliyat hububat ve tarım ürünlerinin üretimi alımı satımı ithalatı ihracatı pazarlaması ve dağıtımını yapmak. - Hayvansal yemlerin alımı satımı ihracatı ve ithalatın yapmak. Yem kırma tesislerinin kurulması işletilmesi hayvan yemlerinin alım satımı ithalatı ve ihracatını yapmak. - Her türlü dana sığır koyun kuzu keçi eti alımı satımı ithali ve ihracı toptan ve perakende satışını yapmak ve eti işleyerek salam sosis sucuk pastırma ve diğer ürünleri imal etmeye
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

BAĞCILAR İLÇESİ FİRMA REHBERİ

MAHMUTBEY SEMTİ FİRMA REHBERİ

100. YIL MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

VEYSEL KARANİ CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan ORTAKLAR GLOBAL GRUP İÇ VE DIŞ TİCARET SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar