Reklamlar

OYAMA BİSİKLET MOTOSİKLET LİMİTED ŞİRKETİ FATİH / İSTANBUL

FİRMA DETAYI

Kuruluş Tarihi: 18.06.2019

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adresi, Telefon Numarası, Web Sitesi
E-posta Adresi

AdresiHOBYAR MAHALLESİ MİMAR KEMALETTİN CADDESİ DOĞUBANK İŞHANI NO:7 C
Posta Kodu:34112
Semt AdıSİRKECİ
İlçesiFATİH
İliİSTANBUL
ÜlkesiTÜRKİYE
Telefon Numarası:
Faks Numarası:
E-posta Adresi:
Web Sitesi:
Reklamlar


OYAMA BİSİKLET MOTOSİKLET LİMİTED ŞİRKETİ, 18.06.2019 tarihinde bir Limited Şirket olarak kurulmuş olup İstanbul Ticaret Odası'na bağlı olarak faliyet göstermektedir. Firma Motorlu Taşıt Satış Ve Servisi Meslek Grubu Ana Kategorisinde, Motosikletler Ve Motorlu Bisikletlerin Belirli Bir Mala Tahsis Edilmiş Mağazalarda Perakende Ticareti Nace Kodu Sektöründe yer almaktadır.

Meslek Grubu
(Komitesi):
(53) MOTORLU TAŞIT SATIŞ VE SERVİSİ

Nace Kodu
(Sektörü):
(45.40.02) MOTOSİKLET, MOTORLU BİSİKLET PERAKENDE TİCARETİ

1. Her nevi motosiklet, bisiklet ve bunların yedek parçalarının ve aksamlarının, gerekli araç ve gereçlerinin imalatı, toptan ve perakende alımı, satımı, pazarlaması, montajı, ithalat ve ihracatını yapmak. 2. Yurt içinde ve yurt dışında motorlu ve motorsuz makine teçhizat, her türlü motosiklet ve bisiklet hammaddelerle, yarı mamul ve mamul maddelerin yedek parça ve aksamının imali, ithali, alım satımı ve dahili ticaretini yapmak. 3. Konusu ile ilgili yerli ve yabancı firmaların mümessilliklerini , acenteliklerini, baş bayiliklerini, bayiliklerini alabilir ve verebilir. 4. Konusundaki tüm mallar ile ilgili olarak bakım onarım ve servis hizmetleri sağlamak.Bu konularla ilgili olarak bakım onarım servisleri açmak, işletmek, ortaklık kurmak, bayilik vermek, almak, başka bakım onarım servislerine iş yaptırmak. 5. Bunların üretim sanayileri ile ilgili her türlü yedek parça, aksesuar, alet, edevat ve bunların teferruat ve aparatlarının imalatı, bakımı, ithalatı ve ihracatı ile toptan, perakende alım satımı ile pazarlamasını deruhte etmek ve yine bunlarla ilgili yedek parça ve satış merkezi, tamir, onarım, bakım, donatım merkezleri açmak ve işletmek. 6. Kanun ve kararnamelerin yasak etmediği konusu ile ilgili her nevi ticari, sınai, zirai emtia ve hizmetlerin dahili ticaretini, ithalat ve ihracatını yapmak. Şirket bu amacını gerçekleştirebilmek için aşağıdaki konularda faaliyette bulunabilir. A- İştigal konusu ile ilgili komple tesis, makine, yedek parça ve hammaddelerinin ithalatı ve ihracı ile dahili ticaretini yapabilir. B - Konusu ile ilgili olarak her türlü ticari, sınai, mali ve hukuki tasarruflarda bulunabilir. C- Konusu ile ilgili olarak her türlü ihalelere iştirak edebilir. D- Şirket konusu ile ilgili olarak bilcümle kimyevi maddeleri ithal ve ihraç edebilir.Yurt içinde üretebilir ve yine yurt içinde pazarlayabilir. E- Şirket konusu içinde kalmak şartı ile taahhüt işleri acentelik, komisyonculuk, mümessillik ve bayilik yapabilir. F- Şirket konusu içinde kalmak şartı ile üçüncü şahıslara acentelik, bayilik ve mümessillik verebilir. G- Şirketin maksat ve mevzuunun tahakkuku zımmında motorlu nakil vasıtaları iktisap edebilir, kiraya verebilir. Ve kiralayabilir. H- Şirket borç alma sözleşmeleri yapabilir ve kiralayabilir. İ- Şirket konusuna giren malların üretimini başkalarına yaptırabilir, işletebilir, fason yapabilir ve yaptırabilir. J- Şirket maksat ve mevzuunun icap ettirdiği bilcümle menkul ve gayrimenkul malları
Bu sayfada yer alan bilgilerin doğruluğu resmi kaynaklarla karşılaştırılıp en güncel ve en güvenilir veriler sunulmaya çalışılmaktadır. Bu sayfada firmanız hakkında daha detaylı bir tanıtım bilgisi yer almasını istiyorsanız iletişim linkini kullanarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Ticaret Odası:İSTANBUL TİCARET ODASI
Firma Rehberleri:İSTANBUL FİRMA REHBERİ

FATİH İLÇESİ FİRMA REHBERİ

SİRKECİ SEMTİ FİRMA REHBERİ

HOBYAR MAHALLESİ FİRMA LİSTESİ

MİMAR KEMALETTİN CADDESİ FİRMA LİSTESİ

İl Plaka No:34
İl Telefon Kodu:0212 (Avrupa) 0216 (Asya)
Bu sayfada firma adres ve telefon bilgileri yer alan OYAMA BİSİKLET MOTOSİKLET LİMİTED ŞİRKETİ isimli firmanın, firma sahibi ya da yetkilisi iseniz ve firma rehberimizde yer alan firma bilgilerinin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız firma bilgilerini güncelleyebilmemiz için iletişim linkini kullanarak lütfen bize bildiriniz.


Reklamlar


TİCARET ODALARI MESLEK KOMİTELERİ VE NACE KODLARI

Adana, Afyonkarahisar, Aydın, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Edirne, Elazığ, Gaziantep, Mersin, İstanbul Firmaları, İzmir, Kocaeli, İstanbul Firma Rehberi, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Trabzon, Şanlıurfa, Karaman, Bartın, Yalova, Karabük, Çorlu, Lüleburgaz, Bandırma, Çerkezköy, Alanya, Fethiye, Bodrum

Reklamlar


Reklamlar